1350-1400 TL Sistem Tavsiyesi

Westernpeep

Kilopat
Makaleler
1
Herkese selamlar. Öncelikle APU istemiyorum. Monitör olmayacak ve amd-intel farketmez. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata APU kurmalısın! Ve benim önerim; "1500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama" rehberindeki sistemi topla fakat sistem içindeki SSD'yi ve CPU Fanı çıkarman gerek ayrıca parçaları webdenal, sinerji gibi sitelerden temin edersen bayağı hesaplı olacaktır.

Bu fiyata APU kurmalısın! Ve benim önerim; "1500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama" rehberindeki sistemi topla fakat sistem içindeki SSD'yi ve CPU Fanı çıkarman gerek ayrıca parçaları webdenal, sinerji gibi sitelerden temin edersen bayağı hesaplı olacaktır.
Maalesef ki APU istemiyorum beni 1 yıl götürsün yeter. Ben A10'un 4 çekirdek işlemcisiyle kalamam sonra. Seneye staj görücem. Ordan aldığım parayıda ekran kartına vericem. Bu arada internetten sipariş etmem biraz zor. Genede çok teşekkürler.

oyun ıcın toplanmış bır bılgısayar tavsıye konusundan aldım suankı oyunları hıgde kaldırabılır ama staj ıcın dedın grafık vs uzerıneyse baskasından bak ama oyun ıcınse dusuk butceye guzel bır pc

Dosya Ekleri

• xxx.png
    xxx.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 216
oyun ıcın toplanmış bır bılgısayar tavsıye konusundan aldım suankı oyunları hıgde kaldırabılır ama staj ıcın dedın grafık vs uzerıneyse baskasından bak ama oyun ıcınse dusuk butceye guzel bır pc
Yok yok staj için demedi arkadaş. Sadece 1 sene kullanmak için PC istiyor seneye staj görmeye gideceğini söyledi. Yanlış anlamadıysam.

Seneye ekran kartı alacaksan kaliteli , i5 6500 skylake işlemci alabilir ve dahili grafiğiyle bir sene idare edebilirsin. Dahili grafiği bir 7870k gibi olmasa da lol csgo gibi oyunları çok rahat oynatır. Seneye güzel bir ekran kartı alırsınız uzun ömürlü bir sisteminiz olur.

Belleklerin frekansını arttırmanız gerek aksi takdirde anakartın yüksek frekanslı oluşu boşa gider. Yani ya anakartın frekansı düşürülecek ya da belleklerin frekansı arttırılacak.

Bu arada GSkill bellekler tercih etmeyin derim. Onun yerine Kingston HyperX Beast alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı