1350 TL Sistem Toplama

• Konuyu başlatan Quaresma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 3B
Anakart olmamışmıı ? Peki ya bunu alsam ne farkeder performans düşüklüğü falanmı olurr ? Sadece max payne 3ü full detay oynamak istiyorum :D

Bütçe Max 1350 :D

Dostum Xbox One al ve yanında klavye fare(bunların Xbox'ta çalışmasını sağlayan alet) ve güzel monitör al yeni oyunları çatır çatır oyna(geriye kalan para olursa o parayla orijinal oyun al).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki alet 150 $ bundan daha ucuzu varmı bilmem ama en iyisi bu. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Quaresma Merhaba ...

Öncelikle XBoX 360 almanı önermiyorum. Çünki oyunları aşırı derecede pahalı, ve senin bütçen yetmeye bilir. HD 7850 kart ile Max Payne 3 Battlefield 3 ve şöyle bi tahminde de bulunayım. GTA V Battlefiled 4 bu tür oyunları hingde oynayabiliceğini sanıyorum. Bu kartın Sapphire modeline sahibim. Max Payne 3 ü full ayarlarda 16x vb özelliklerde 50 fps altına düşmüyor. PS3 Önerebilirim oyunları daha makul fiyatta, bi de The Last Of Us sırf ps3 için çıktı bilmiyosan söleyim .

Phonom II işlemciyi takıp ne yapacak acaba ? Şimdi FX işlemci alma zamanı. O işlemcilein vakti geçti. Hem o anakartın yonga seti eski.

Kardeşim sen M5A97 R2.0 al pişman olmazsın asla.

Toplam 1349 TL yapıyor kardeşim al bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Phonom II işlemciyi takıp ne yapacak acaba ? Şimdi FX işlemci alma zamanı. O işlemcilein vakti geçti. Hem o anakartın yonga seti eski.

Kardeşim sen M5A97 R2.0 al pişman olmazsın asla.

Yonga seti AM3,Phenom II X4 965 oyun için bi işlemci.Fx'lerde sadece 6300 ve 8000 serisi oyun için Fx 4000 serisi oyun için değil adamın bütçesi yok.O önermiş olduğum anakarttda hem AM3 hemde AM3+ destekli bi kart !!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı