13500 TL hazır sistem önerisi

CoşkunAlemdar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kesinlikle Valorant 200+ GTAV 120+ RDR 50-60+ arası ağır oyunlar 50-60 + FPS. Yardım daha düşük fiyat olabilir. PlayStation 4 hesapla bilkilte satıp bir de ekstra bir şeyler satip da almayi dusunuyorum. Yani düşük bütçe F/P olursa iyi olur ama ilk bastaki şartları olması lazım. CS2 120+ FPS olsa iyi olur, şart degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kesinlikle Valorant 200+ GTAV 120+ RDR 50-60+ arası ağır oyunlar 50-60 + FPS. Yardım daha düşük fiyat olabilir. PlayStation 4 hesapla bilkilte satıp bir de ekstra bir şeyler satip da almayi dusunuyorum. Yani düşük bütçe F/P olursa iyi olur ama ilk bastaki şartları olması lazım. CS2 120+ FPS olsa iyi olur, şart degil.
Sıfır olarak böyle bir makine imkansız gibi hocam eğer 2. el sıfır karışık düşünürseniz... Bu linkten size yardımcı olabilirim.

Genellikle 60+ FPS açsın hocam ya i RDR2 falan açsın yeter ama gene 30+ FPS falan GTA V falan olması lazım ama
Elimde verdiğinz bütçeye uygun RDR2 Highta 80+ alabilecek, GTA V'de +85 Valorant gibi oyunlarda da +250 yapabilecek bir makine var hocam.

Ama hazır sistem olarak maksimum 5600G alırsınız ki o da 10-12k ve beş para etmez anakart psu ssd falan mevcut içerisinde...

Dostum ön yemek olarakta RTX 4090 getirelim mi?

Şaka maka maalesef 13,500 Tl ye istediğin özelliklerde "SIFIR" bir bilgisayar bulamazsın.

1x8GB Ram devri kapandı bana artık 32 bile yetmiyor...
Kullanılan SSD en giriş seviyesi tutulmuş.
PSU geleceğe dönük değil ileride ekran kartı alsanız psu değiştirirsiniz.
Anakart ceset resmen aynı şekilde 2. elde bile doğru düzgün ederi olmayan bir anakart.

Tabiki birazcık yukselticemde 500w 16 gb

Ram felan
Gene de zarar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı