1500-1600 TL bütçeli ekran kartı önerisi

2. el ama imkanınız yoksa önerim beklemeniz. Çünkü fiyatlar biraz daha üst seviye kartlarda inmeye başladı, %100 düşük-orta seviye kartların fiyatları düşer diyemeyiz elbette ama büyük ihtimal düşmeye başlarlar zamanla. RX 550 gibi kartlar günümüz için gerçekten çok düşük seviye kartlar ve 1500TL gibi fiyatları kesinlikle hak etmeyen kartlar.
biliyorum ancak 2 aydır gt710 kullanıyorum ve bıktım. sınav senemde olduğumdan çok ağır oyunlara bulaşmadan valorant fifa gibi oyunları oynamayı hedefliyorum
https://www.hepsiburada.com/sapphir...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.66.2 bunu görmüştüm ama attığınız daha iyiymiş,inventus güvenilir mi?
RX 550 tam bir hayal kırıklıgıdır. Test videolarınmı izlerseniz anlarsınız.
dediğim oyunları kurtarmaz mı?

2.el piyasasına girmeyeceksen çok da bir seçenek yok GT 1030 ve RX 550 kalmış bir tek 4K altına. İkisi arasındanda RX550 derim. 4 GB çift fanlı versiyonlarına bak. İlk çıktıklarında GT 1030 bir tık öndeydi ama 2021 de AMD driver güncellemeleriyle daha perfomanslı durumda. YouTube'dan de benchmark testlerine bakabilirsin.

RX 550 fiyatını hak eden bir kart değil. GT 1030'a yakın bir kart. Ona vereceğiniz parayla çok daha iyi 2. el kartlar bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı