1366x768 sistem için ekran kartı önerisi

Umutakyz3534

Hectopat
Daha fazla  
768p ultra grafiklerde oyun oynamak için ekran kartı önerir misiniz?
Fallout4, GTA5, FIFA 18, Forza Horizan 3, FarCry 4, PUBG gibi oyunları oynayacağım. Ultra- very highda rahat oynasam yeter. Fiyat en fazla 750 olabilir (benim için ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur).

Sistem:
  • İşlemci: Ryzen 1200
  • Anakart: MSI B350M Bazooka
  • RAM: Gskıll 8 GB 2400 MHz

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistem için GTX 1050 Ti iyi gider. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. GTA V ile denemedim ama Assassin's Creed Syndicate gibi bir oyunda her şey en yüksekte iken 45-50FPS alabiliyorum. AA gibi ayarları kapatırsanız 60FPS üstünü rahatlıkla alırsınız.

Çözünürlük Full HD olmadıkça 768P'de Ultra ile Low arasındaki kalite farkını anlamak zor olur. Yani o çözünürlükte Ultra ayarlarda oynasanda görüntü anlamında pek değişen bir şey olacağını sanmıyorum. 1030'da alsan 1050 Ti'de alsan cebinden çıkacak fazla masraf dışında görüntü kalite farkı göreceğini düşünmüyorum. Monitörü değiştirirsen ancak bu durum değişir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı