1370 TL Değerinde Sistem Önerisi

BARON™

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Papua Yenigine
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem toplamayı düşünüyorm kendime göre seçimlerimi yaptım fiyatım belli sizinde görüşlerinizi almak istiyorum .

Anakart : Asus H61M-Pro İntel H61 Soket 1155 Ddr3 1600Mhz Vga&Dvı Anakart - Vatan Bilgisayar

Ram Bellek : Kingston 4Gb Hyperx Genesis Ddr3 1600Mhz Cl9 Pc Ram - Vatan Bilgisayar

Kasa : Cooler Master Rc-K350 600W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Ekran Kartı : GT730 DDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Güç Kaynağı : Cooler Master Rs-600 B Serisi 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

Harddisk : Seagate 3.5" 1Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar

İşlemci : Core i3 3250 Soket 1155 3.5GHz 3MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

Toplam sistem değeri : 1371 TL önerilerinizi bekliyorum değiştirmem gereken bir parçayı yazmanızı istiyorum yada önermediğiniz herhangibirini .

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıyla oyun oynamayı düşünmüyorsan sorun yok. Bu bilgisayar ile normal ofis işleri ve internette dolaşma gibi işlerini yaparsın. Birde hem kasanın yanında güç kaynağı varken haricen güç kaynağı almak biraz farklı olmuş.

Bütçeni 100 tl arttırabilirsen bu ekran kartını almanı öneririm. Oyunlarda daha iyi performans alırsın. Ömrü uzun olur.
  • Powercolor HD6790 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
@Gny Eski seri kart önermenizin yanında HD6790 performans açısından iyi bir kart değil fiyat arttırılacak ise R7 260X alınmalı.
Arkadaşın apu sistem alması veya ekran kartını değiştirmesi en iyisi hatta bütçeyi 1500TL yapıp ekran kartını R9 270 ve işlemciyi fx6300 tabanlı sistem toplaması daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı