13700KF 6900 XT sisteme kaç W PSU alınmalı?

7300 ile 7000 arasında 350 TL edecek fark yok aslında.

Hocam bir de 980 Pro var listede bir de sizin dediginiz Kingston olanı var bu 4 taneden hangisi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221111-225431_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221111-225431_Hepsiburada.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 15
Dediğim gibi böyle 125 Dolar'a alınıyorsa bu alınmıyorsa.
Kingston alabilirsin.
Samsung Pro 980 2300 TLlerdeydi ben önerirken başta.

500 TL fark yok hatta Kingston daha fazla hız sunuyor :D

Hocam peki ürün gümrükte ek ücret veya takılma durumu olur mu gerçi geçen sefer Amerika'dan özel bir şirketten kablosuz şarjlı mouse pad söyledim sıkıntı olmadı.

1668199212753.png

İthalat ücreti yazıyor bu dahilse hiçbir sorun yaşamazsınız. Sadece ABD'den gelme süresini bekleyeceksniiz.

1668199212753.png

İthalat ücreti yazıyor bu dahilse hiçbir sorun yaşamazsınız. Sadece ABD'den gelme süresini bekleyeceksniiz.

Önceden böyle çıkmıyordu Amazon'da. Kargo kısmında ithalat ücreti çıkıyordu onu seçip alıyorduk direk sıkıntısız geliyordu.

Dediğim gibi böyle 125 Dolar'a alınıyorsa bu alınmıyorsa.
Kingston alabilirsin.
Samsung Pro 980 2300 tllerdeydi ben önerirken başta.

500 TL fark yok hatta Kingston daha fazla hız sunuyor :D

Hocam son adımlara kadar gittim 3433 TL geliyor gönderme parasıyla beraber bence kalsın.

Eki Görüntüle 1569552

Önceden böyle çıkmıyordu Amazon'da. Kargo kısmında ithalat ücreti çıkıyordu onu seçip alıyorduk direk sıkıntısız geliyordu.

Evet bu dahil fiyatı hocam.

Hocam son adımlara kadar gittim 3433 TL geliyor gönderme parasıyla beraber bence kalsın.

Hocam bir de elimde MSI MAG Z590 Torpedo var 2700 TL almıştım 7 Kasım'da ürünü teslim aldım iade yapsam mı şu an piyasa fiyatı 5500 TL.

Son düzenleme:

Hocam bir de elimde MSI MAG Z590 Torpedo var 2700 TL almıştım 7 Kasım'da ürünü teslim aldım iade yapsam mı şu an piyasa fiyatı 5500 TL.

Kingston al.

Anakartı satmaya kur.
Bu foruma da kurabilirsin alım tarihini belirten amazondan ss atarsın sipariş no gizlersin.
Birisi alabilir

Kingston al.

Anakartı satmaya kur.
Bu foruma da kurabilirsin alım tarihini belirten Amazon'dan SS atarsın sipariş no gizlersin.
Birisi alabilir.

Hocam kurmak için zamanım yok sürekli çalışıyorum bilgisayarın çoğu parcasıda hazır sadece hafta sonları birleştirme yapabiliyorum.
Satma olarak da ben uğraşamam iade daha mantıklı.

Hocam kurmak için zamanım yok sürekli çalışıyorum bilgisayarın çoğu parcasıda hazır sadece hafta sonları birleştirme yapabiliyorum.
Satma olarak da ben uğraşamam iade daha mantıklı.

Hocam Kingston güzel performanslı ama 2 tane Samsung kullanacağım için tek programda olması güzel olur. Bir de Kingston'un SSD için kendi programı var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı