14.000 (14K) sistem toplama

Adam sadece konu açmış gitmiş aranızda niye tartışıyorsunuz ki ? Cevap bile vermemiş kendileri. Sistem toplayıp cevap verenlerin hayali gücü çok geniş bence.

Ahahahha ne güldürdün be. :D

Hocam sen bu 14k yı bana ver. Ben sana şöyle nostalji bir kasa yapayım.
Asus A8V 939 socket Anakart
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
Sapphire HD 2600 Pro AGP
4x 1gb ddr 400 Ram
Asus 350w PSU

500 gb Maxtor ide HDD
Zalman CNPS9500A LED Cpu cooler

Sistem hala çatır çatır çalışıyor. Bildiğin biçerdöver. Ne dersin ? Torunlar için saklıyordum ama tamam dersen hallederiz yani. Bu parayı da torunlara yatırım yapacağım. Değişen bir şey yok (y)
:ROFL:

x99 ile z170 karar ver kardeş.

Eki Görüntüle 124493 :ROFL::ROFL::ROFL:

Sistemde hiç bir sorun yoktur bunu al. GTA 9'u Ultra'da 12K'da rahat rahat oynarsın.
Kesinlikle :D
İyi ki açmışsınız konuyu, moralim bozuktu güldüm baya bi. :D

Burdan da anlaşılacağı üzere ne kadar gereksiz bir yorum olduğunu anlayabiliriz (Sistemi toplayan arkadaşa diyorum)

Hocam o gün tam tamına 13 tane sistem topladım önerilere paylaştım gecenin bilmem kaçı gözümden kaçmış çok mu ? Ayrıca hala söylüyorum sizin sistem aşırı gereksiz masraf. 2 Sene sonra yeni sistemler çıkınca pişman olursunuz.

Hocam o gün tam tamına 13 tane sistem topladım önerilere paylaştım gecenin bilmem kaçı gözümden kaçmış çok mu ? Ayrıca hala söylüyorum sizin sistem aşırı gereksiz masraf. 2 Sene sonra yeni sistemler çıkınca pişman olursunuz.

Bizde sistemi alırken araştırma yaptık tabiki. Bir parça kaç sene idare ederden tut ne kadar elektrik yere kadar hesap yaptık. Böyle önyargılı konuşman seni nirvanaya ulaştırmıyor. Madem o gün o kadar sistem topladın 1 tanesini es geç millete yanlış bilgi vermeden. Biraz sağduyulu olun.

Kapatın şu konuyu :
upload_2015-12-17_21-18-21.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı