14.000-15.000 TL arası sistem toplama

Bütçe
14.000-15.000
Piyasada bir çok guvenilir magaza bulabilirsiniz. Sattigi ürünün arkasinda duracak. Senin icin önemli olmayabilir ama cebinde ki son 15bini harcayacak birisi icin bu onem teskil ediyor olabilir. Yani senden ricam milletin yazdığı donanımlara bu çöp, onun yerine akakçe'den bunu topla gibi yorum yapma bence. Bilmem anlatabildim mi

Piyasada birçok guvenilir magaza bulabilirsiniz. Sattigi ürünün arkasinda duracak. Senin için önemli olmayabilir ama cebinde ki son 15bini harcayacak birisi için bu onem teskil ediyor olabilir. Yani senden ricam milletin yazdığı donanımlara bu çöp, onun yerine Akakçe'den bunu topla gibi yorum yapma bence. Bilmem anlatabildim mi?

Hocam, bence ben anlatamıyorum. Akakçe satıcı değil, o sadece en ucuz hangi satıcıda onu göstermeye yarıyor. Mesela Hepsiburada'da pahalıyken, N11'de ucuzdur. İşte bunu göstermeye yarıyor. O satıcı değil yani. ASUS vs. Palit konusuna gelecek olursak, onun için @RPM hocamı etiketliyorum.

Ben sistem tavsiyemi yaptım, fazlasını anlatma gereği duymuyorum, Akakçe güvenilir değil diyen kişinin İncehesap gibi sitelerin orada toplandığından haberi yoktur doğal olarak.

Bu arada önerdiğim ekran kartının güncel olarak stoğu yok, şunu alabilir konu sahibi:

PSU şurada daha ucuz:

Kasa da şurada daha ucuz:

Önerdiğim RAM'lerin 3600MHz versiyonu aynı fiyatta:

Sistem önerimi güncelledim ve gidiyorum, @rohatbaba123 sen de uğraşma bence.

Palit 3070 yerine ASUS 3060 Ti daha mantıklı.

Hayır, değil.

bence palit 3070 den ise asus 3060ti daha mantıklı.. birde intel istemiyorum ön belleği yüksek ryzen 5 5600x tercih edecegim
benim önerdigim sistemde inno3d var , inno3d güvenilir bir marka
Akakçe muhabbetine gelecek olursak parçaları tek tek topladıgınızda x bir hazır sitedeki fiyatı geçiyorsa işte o hazır sistem almaya değer hazır sistemdir onun haricinde akakçeden tek tek parça almak en mantıklısı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı