₺14.000 Gaming Laptop önerisi

Bütçe
14.000₺

Pekin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem taş çatlasa 14.000₺ olabiliyor. Blender, C4D, Ableton, FL Studio kullanıyor, bunların yanı sıra oyunculuk tarafında AAA & Competitive oyunlar oynuyorum. Üniversitede mühendislik bölümü tercih edeceğim.

Bütün bu bilgiler göz önünde bulundurularak, bir "Gaming Laptop" tavsiyesi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçeyi ufak zorluyor ama buna ne dersiniz ? AMD tarafında gerek sıcaklık , gerek yazılımsal soru işaretlerim var. Bu yüzde Intel tarafı benim için biraz daha ağır basıyor. Bir Gaming laptopta işlemci tarafında neden AMD tercih etmeliyiz biri uzun uzun anlatırsa sevinirim. İyi forumlar.

Bütçeyi ufak zorluyor ama buna ne dersiniz ? AMD tarafında gerek sıcaklık , gerek yazılımsal soru işaretlerim var. Bu yüzde Intel tarafı benim için biraz daha ağır basıyor. Bir Gaming laptopta işlemci tarafında neden AMD tercih etmeliyiz biri uzun uzun anlatırsa sevinirim. İyi forumlar.
lenovo işlemci olarak ekran olarak kart olarak her türlü bundan üstün. amd işlemciler f/p oldukları için intelden geri olmadıkları için çok fazla tercih ediliyor. bu iki PC de amd işlemci daha iyi mesela. lenovo %100 srgb ekran 165 hz 300 nits, 3050ti 85 w en iyi versiyon var. panel, işlemci ve ekran kartı olarak çok iyi. 8 gb le mükemmel bir pc oluyor.

@Radeon RX 5500M hocam maks 14.500₺ - 15.000₺ bandında sizin de önerilerinizi bekliyorum. Laptop postlarinin altında sizi hep görüyordum , sizin de tavsiyenizi almak istiyorum

Geri
Yukarı