14.000 TL Android telefon önerisi

Bütçe
14000

cansxrk

Picopat
iPhone almayı düşünüyordum fakat açtığım önceki konudanda filan aklım karıştı ve Android almamın daha iyi bir karar olacağını fark ettim. Bütçe 14000 şu anlık ama biraz daha arttırmam gerekecek büyük ihtimal maksimum 17'ye cıkabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşların önerdiği telefonlar bunlar
Realme ve 2 POCO modeli güzel gözüküyor ama pek de anlamadığım için konu açmadan bir karar vermek istemiyorum.

1. A34 5G.
2. Realme GT2.
3. POCO F4.
4. S23FE
5. X6 Pro.
6. A54
7. S21FE

Realme ve 2 POCO modeli güzel gözüküyor ama pek de anlamadığım için konu açmadan bir karar vermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone almayı düşünüyordum fakat açtığım önceki konudanda filan aklım karıştı ve Android almamın daha iyi bir karar olacağını fark ettim. Bütçe 14000 şu anlık ama biraz daha arttırmam gerekecek büyük ihtimal maksimum 17'ye cıkabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşların önerdiği telefonlar bunlar.

1. A34 5G.
2. Realme GT2.
3. POCO F4.
4. S23FE.
5. X6 Pro.
6. A54.
7. S21FE.

S23FE veya S21FE gayet iyi onlardan şaşmamak gerekiyor yakın zamanda bende S23FE almayı düşünüyorum.

Kullanım amacınız oyun ise X6 Pro. Günlük kullanım ise S21 FE alın.

Aslında karışık olacak uzun zamandır telefonum bozuk olduğu için idarelik J6 dayım bayağıdır o yüzden mobil oyunları bıraktım. Ama alacağım telefonda tekrar oyunada baslıyabilirim bilemiyorum. Görünüş olarak filan diğer telefonlar GT 2 ve POCO filan daha iyi duruyor emin olamadım. S23 FE ile S21 FE arasında ne gibi farklar var. Bütçe olarak fazla olsa X6 Pro'yu alırdımda oda bütçeyi aşıyor diye düşüncede kaldım.

Aslında karışık olacak uzun zamandır telefonum bozuk olduğu için idarelik J6 dayım bayağıdır o yüzden mobil oyunları bıraktım. Ama alacağım telefonda tekrar oyunada baslıyabilirim bilemiyorum. Görünüş olarak filan diğer telefonlar GT 2 ve POCO filan daha iyi duruyor emin olamadım. S23 FE ile S21 FE arasında ne gibi farklar var. Bütçe olarak fazla olsa X6 Pro'yu alırdımda oda bütçeyi aşıyor diye düşüncede kalds.

S23 FE kamera olarak S21 FE'den kat kat daha iyi yani fotoğraf ve oyun için istiyorsanız S23 FE uzun süre sizi rahatlatır onun dışında pek bir fark yok.

S23 FE kamera olarak S21 FE'den kat kat daha iyi yani fotoğraf ve oyun için istiyorsanız S23 FE uzun süre sizi rahatlatır onun dışında pek bir fark yok.

Kamera olarak fazla fotoğraf çeken biri değilim. Arada çektiğimde güzel gösterecek bir şey olduğu sürece sorun yok. Arasında bir fark yoksa S21 FE daha iyi olacak benim için. Başka bir öneriniz var mı bütçeme yakın iyi bir şey şimdi arttırabilir miyim tam emin olamadığım için başka önerilerde olsa iyi olacak.

S21 FE ile S23 FE arasında kamera farkı var, işlemci farkı var, güncelleme farkı var. S23 FE'ye çıkmaya değer.
Poco X6 pro ise eğer oyun oynayacaksanız daha iyi bir telefon. Pubg, cod vs için daha iyi olacaktır.
Kamera ve daha dengeli bir cihaz için S21-23 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı