14.000TL Laptop Tavsiyesi

Yok. Ama MSI olabilir. Monster olabilir. HP olabilir. Ama HP'de ısınma sorunları oliyor diyorlar. Bir bilginiz var mı bu konu hakkında?

Yanlış bilmiyorsam Monster'da aldıktan sonra parça ekliyebiliyorsun alırsın 1 TB HDD eklersin.
O Dell olan aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam Monster'da aldıktan sonra parça ekliyebiliyorsun alırsın 1 TB HDD eklersin.
O Dell olan aklınızda bulunsun.

Anladım. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
.
//
Tulpar T7 V18.1.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook = 16.999₺
//
//
.
//
.
//
İlk ikisini gücün yeterse zorlayıp almanı veya ileride gücünün yeteceğini düşünürsen paranı biriktirip 2-3 kuruş daha toplayıp güzel bilgisayar kullanmanı öneririm ama ben bu parayla almak istiyorum diyorsan son üçü ideal olabilir senin için garanti olarak da öneririm adamlar sağlam iş yapıyor Free dos almanı da tavsiye ederim software gibi sitelerden ucuz yollu Windows temin edebilirsin onu da geçtim eğer ben ciddi bilgisayar kullanmak istiyorum 15000₺ parayı çöpe atmak istemiyorum arkadaşlarım benimle dalga geçsin istemiyorum diyorsan dediğim gibi ilk ikisini veya üçünü düşünmeni tavsiye ederim ama dediğim gibi yine de sen bilirsin. 🙂 🙂 🙂

bunu gördünüz mü?
Evet , gördum. Ama vatanda stoğa gelen ürünler fiyat artışı ile geliyor. Ordaki gibi kalmıyor.

Ben o fiyata çok daha iyi masaüstü toplanırcılardanım. Dayanamadım yazdım 14 bini görünce :( Şansınız bol olsun.

.
//
Tulpar T7 V18.1.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook = 16.999₺
//
//
.
//
.
//
İlk ikisini gücün yeterse zorlayıp almanı veya ileride gücünün yeteceğini düşünürsen paranı biriktirip 2-3 kuruş daha toplayıp güzel bilgisayar kullanmanı öneririm ama ben bu parayla almak istiyorum diyorsan son üçü ideal olabilir senin için garanti olarak da öneririm adamlar sağlam iş yapıyor Free dos almanı da tavsiye ederim software gibi sitelerden ucuz yollu Windows temin edebilirsin onu da geçtim eğer ben ciddi bilgisayar kullanmak istiyorum 15000₺ parayı çöpe atmak istemiyorum arkadaşlarım benimle dalga geçsin istemiyorum diyorsan dediğim gibi ilk ikisini veya üçünü düşünmeni tavsiye ederim ama dediğim gibi yine de sen bilirsin. 🙂 🙂 🙂
Anladım. Teşekkür ederim.
Ben o fiyata çok daha iyi masaüstü toplanırcılardanım. Dayanamadım yazdım 14 bini görünce :( Şansınız bol olsun.
Teşekkür ederim.

Benim de benzer bütçem vardı, bu bilgisayarı tercih ettim şu an kargoda :)
HP'de ısı sorunları var diyorlardı ama. Testlerine baktınız mı? Baktıysanız baktığınız testleri banada atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı