14-15 bin TL arası Intel tabanlı laptop önerisi

Bütçe
14000

Pekin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem maksimum 15.000'dir. İşlemcisi Intel mimarili Gaming laptop önerirseniz çok sevinirim. AMD tabanlı PC'lerin F/P olarak daha iyi olduğu gerçeğinin farkındayım ama ben Intel tabanlı sistem kullanmak istiyorum. Kullanım amacım oyun oynamak, film dizi, C++ kullanmak Visual Studio vs. , müzik prodüksiyonu, fotoğraf düzenlemeleri yapmak. Ekran - hoparlör özellikleri de üst segment bir şey önerirseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu bütçede genel olarak AMD laptop var ancak bu model tam sizin istediğiniz gibi Intel bir sistem. 😀

Bu cihazda tek kanal 16 GB RAM var ileride 32 GB yapmak isterseniz daha az maliyetli olur.

Bu bütçede genel olarak AMD laptop var ancak bu model tam sizin istediğiniz gibi Intel bir sistem. 😀

Bu cihazda tek kanal 16 GB RAM var ileride 32 GB yapmak isterseniz daha az maliyetli olur.
Hocam bi sorum olcak iki modelinde gördüğüm kadarıyla ramler dışında bütün özellikleri aynı ama 16gb ram olanın fiyatı 8gb olanla aynı neden acaba

Hocam bir sorum olacak iki modelinde gördüğüm kadarıyla RAM'ler dışında bütün özellikleri aynı ama 16 GB RAM olanın fiyatı 8 GB olanla aynı neden acaba?

İki model de 3.taraf satıcılar tarafından satılıyor, yani fiyatı onlar isteklerine göre belirliyorlar.
Dolar artınca fiyatları arttırıp, dolar düşünce fiyatları düşürmedikleri gibi.

İki model de 3.taraf satıcılar tarafından satılıyor, yani fiyatı onlar isteklerine göre belirliyorlar.
Dolar artınca fiyatları arttırıp, dolar düşünce fiyatları düşürmedikleri gibi.
şimdi baktım 1. Model sepette 13.500e düşüyor alınır mı bu fiyata sorunu var mıdır

Yeni konular

Geri
Yukarı