14-15 bin TL laptop önerisi

Bütçe
14000-16000

eraykkk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
2 gün önce 15.500 liraya Monster Abra a7 v11.4 aldım.
Aldığım laptop:

Ürün beklediğim performansı neredeyse hiç karşılamadı. Tüm sürücüleri yükledim. Teknik ekibin söylediklerini yaptım. Buna rağmen Cs-Go üzerinde 120-130 gibi komik fps'lerİ gösterdi. 6 sene önce satın aldığım 2000 liralık 12gb ram ve Geforce 840m ekran kartlı Casper ile dahi başlangıçta 200 fps'leri çok rahatlıkla görüyordum.

Ses sitemi de çok kötü, eski dandik bildiğim Casper dizüstümü çok arattı sağ olsun. Ayrıca nasıl olabilir bilmiyorum usb soketlerini dar mı yapmışlarsa artık her bilgisayara rahatça takabildiğimiz bu elemanları takarken laptopu parçalamaktan korktum, o kadar zor girdi her iki porta da.
Sonuç olarak memnun kalmadım ve iade etmek durumunda kaldım.

Sizlerden ricam bana harcanılan paranın hakkını verecek, fanları uçak motoru gibi bağırmayan, istediğim oyunları oynayabileceğim sıkıntısız bir fiyat performans ürünü önermeniz.
Şimdiden yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerim bu olur 13500-14000TL civarına bulabilrisiniz. https://www.epey.com/laptop/asus-tuf-dash-f15-fx516pc-hn008.html Dual RAM yaparsanız sıkıntınız kalmaz. (Yani 2x8 RAM takmak).

Ayrıca konu dışı olacak ama 17600'e RTX2060 + 1TB m2nvme ssd + i710750H+ 2x8ram bir laptop satıyorum ilgilenirseniz ulaşabilirsiniz. Bu bütçeye 3050 almak biraz saçma olur gibime de geliyor.

Merhaba,
Aldığım laptop:

Ürün beklediğim performansı neredeyse hiç karşılamadı. Tüm sürücüleri yükledim. Teknik ekibin söylediklerini yaptım. Buna rağmen Cs-Go üzerinde 120-130 gibi komik fps'lerİ gösterdi. 6 sene önce satın aldığım 2000 liralık 12gb ram ve Geforce 840m ekran kartlı Casper ile dahi başlangıçta 200 fps'leri çok rahatlıkla görüyordum.

Ses sitemi de çok kötü, eski dandik bildiğim Casper dizüstümü çok arattı sağ olsun. Ayrıca nasıl olabilir bilmiyorum usb soketlerini dar mı yapmışlarsa artık her bilgisayara rahatça takabildiğimiz bu elemanları takarken laptopu parçalamaktan korktum, o kadar zor girdi her iki porta da.

Sizlerden ricam bana harcanılan paranın hakkını verecek, fanları uçak motoru gibi bağırmayan, istediğim oyunları oynayabileceğim sıkıntısız bir fiyat performans ürünü önermeniz.
O FPS değerlerinin çok üstünü vermesi gerekir. Başka bir durum var bence.

Merhaba,
Aldığım laptop:

Hocam sizinki sanssizlik, fabrika cikisdan hatali.

Fan tarafında pek emin değilim ama...
Clevo copunu almayin.
Hocam çok heveslenerek almıştım halbuki. Önerebileceğiniz bir ürün var mıdır?
Hocam ne yazik ki fabrika uretimi hatali :(
Sanssizlik.
Ben olsam degisim talep ederdim.

Dell G15 5515 oneririm.

Geri
Yukarı