14.500 TL monitörlü oyuncu sistemi

Bütçe
14.500
kardeşim monitör dışında bütçen ne kadar ona göre bir şey atayım
10500 tl bütçem var pc için güvenilir size olursa iyi olur

Genelde ilk işlemci takıldığında içinde termal macun olur ondan sonra kullanımdan sonra termal macun işlevini bitirir ve yenisini sürmek gerekir bunu da işlemcinin sıcaklık değerlerine bakarak anlayabilirsiniz eğer bir termal macun önermek gerekirse Arctic MX-4 önerebilirim çok iyi bir termal macun.
evet o termal macunu çok kişi önerdi indirimdeyken 145 tl ye aldım 4 gr

Çok ısınır mı peki.

TARGON / RYZEN 5 5500 / GTX 1050Ti / 480 GB SSD / 8 GB 3200 MHZ DDR4 GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI bu sistem diğerinden iyi mi sizce birisi önermişte.

Hayır çok ısınmaz kasa içindeki fanları en yüksek seviyede kullanırsanız ve kasa içi hava sirkülasyonunu iyi tutarsanız kolay kolay ısınmaz ama yine de kasanın arkasını birazcık boş bırakmak lazım.

10500 TL bütçem var PC için güvenilir size olursa iyi olur.

Evet o termal macunu çok kişi önerdi indirimdeyken 145 TL'ye aldım 4 gr.

Bende kullanıyorum gerçekten efsane.

Bu sisteme bakabilirsiniz hocam GT1030'dan daha iyi verim verecektir bu APU sistem: APU-VALUE/AMD Ryzen 5 5600G/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Espor PC |ITOPYA.COM

Bu da GT 1030 ile karşılaştırması:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin oyun testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı