14.500 TL monitörlü oyuncu sistemi

Bütçe
14.500

burakbcr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim öyle esnek bir bütçem yok. Monitörle birlikte olacak şekilde 14.500 TL bütçem var. Oynayacağım oyunlar Minecraft Valorant belki CS:GO ama Valorant ve Minecraft kesin olacak. Bunun yardımcı olursanız sevinirim. Bu benim ilk oyun sistemim olacak bayram sonuna kadar zamanım var. Şimdiden teşekkür ederim.

fazla ısınmayan bişey olursa iyi olur yaz aylarını alanyada geçiriyorum zaten çok sıcak biyer kasa

Son düzenleme:
O fiyata 3060 sistemler pek yok. Ekran kartsız sistem toplayıp, sonradan ekran kartı takabilirsiniz. Güzel FPS verirler. APU sistem olarak geçiyor.

Excalibur 23.8'' Monitör​

bu ikisini alsam ilerizaman da 1050 ti yada 2060süper eklesem olurmu
ve 1030 4gb ile minecraft ve valoda kaç fps alırım

Excalibur 23.8'' Monitör​

bu ikisini alsam ilerizaman da 1050 ti yada 2060süper eklesem olurmu
ve 1030 4gb ile minecraft ve valoda kaç fps alırım
O monitör rezil bir monitör. Onu ele. Sistem olarak 5 5600G APU sistem alıp kullandıktan bir süre sonra güncel bir ekran kartı takmanız çok daha mantıklı olacaktır. Eski ekran kartları çok iş yapmaz. İsterseniz dizebilirim.

O monitör rezil bir monitör. Onu ele. Sistem olarak 5 5600G APU sistem alıp kullandıktan bir süre sonra güncel bir ekran kartı takmanız çok daha mantıklı olacaktır. Eski ekran kartları çok iş yapmaz. İsterseniz dizebilirim.
bu sistemi alıp samsung odyssey g3 144 hz alsam olurmu peki öyle çok bi gelirimiz olmadığı için sisteme parça hemen ekleyemem

bu sistemi alıp samsung odyssey g3 144 hz alsam olurmu peki öyle çok bi gelirimiz olmadığı için sisteme parça hemen ekleyemem
sistemi ondan alabilirsin tamam fakat önermiyorum. Ama o monitörü sakın alma. Monitör olarak bunu al:
VA panelli monitörlerde bol bol ghosting sorunu yaşarsın.

sistemi ondan alabilirsin tamam fakat önermiyorum. Ama o monitörü sakın alma. Monitör olarak bunu al:
VA panelli monitörlerde bol bol ghosting sorunu yaşarsın.
bu sistemde peki minecraft valorant kaç fps alırım

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı