Satılık 14" ACER 4820 TG

Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cihazın özellikleri:

• Işlemci : Intel Core I5-430m 2.26 ghz. (turbo boost teknoloji 2.8 ghz. ) 3 mb cache bellek işlemci
  • RAM : (2x4)6 GB DDR3 1333 MHz.
  • Sabit disk : 500 GB SATA (5400 rpm) HDD + 2.HDD Yuvası (Optik sürücünün yerine takıldı)
  • Ekran karti : 1 GB ATI Mobility Radeon HD 5650 + Intel HD Graphics
  • Ekran boyutu : 14.0" led ekran (1366 x 768)
  • Ses çikişi : Dolby Digital
  • Optik sürücü : dvd-rw double layer
  • Batarya süresi : 3 saat
  • Ağirlik : 2.5 kg

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Ürünü Bimeks'ten almıştım. Kutusu yok ve garantisi bitmiştir. Kutu dışındaki bütün kağıtları, kılavuzları, faturası, süresi dolmuş garanti belgesi mevcuttur. Laptop çok temiz kullanıldı. Bataryası ve Klavyesi sıfır gibi, hiçbir yerinde bozukluk filan yok. Cihazdaki optik sürücü sökülerek yerine HDD aparatı takılmıştır. Bu sayede cihazda fazladan 1 adet SSD ya da HDD takabilirsiniz. Ayrıca mevcut 2x2=4 GB RAM'i 2x4=6 GB'a yükseltilmiştir. Ayrıca notebook çift ekran kartlıdır. Tek tuşla normal kullanımda Intel'in tümleşik ekran kartı ile pil tasarrufu yaparken HD 5650 ile oyun performansınızı yükseltebilirsiniz. Ben BIOS'tan Intel'in ekran kartını iptal edip sadece HD5650 ile kullanıyorum. Cihazın şarjı 3 saat civarı gitmektedir .Alet 14" boyunda oldukça ufak ve hafiftir. Optik sürücüsü de verilecektir. Cihazın optik sürücü kapağı yoktur. Optik sürücüyü bir aparat alıp USB'den bağlayarak kullanabilirsiniz.

Cihazın ekranının tam ortasında kılcal çizik vardır. Kullanıma bir etkisi yoktur. Aşırı derecede takıntınız yoksa zor fark edersiniz. Sadece beyazın yoğun olduğu yerlerde çok dikkatli bakılırsa görülebilir. Resmini çektim. Resimlerde gözüküyor Google yazısının altında normal kullanımda neredeyse fark edilmiyor.
Ayrıca cihazın fanları tozlanmış gürültülü çalışıyor temizlenmesi lazım. Bulunduğum yerdeki bilgisayarcılar çok yüksek fiyat verdiğinden temizleyemedim. Satmak istediğim için kendim de açmak istemiyorum. Tanıdığınız varsa daha ucuza temizletebilirsiniz ya da temizliğini kendiniz temizleyebilirsiniz. Son olarak resimde görülen ATI Radeon çıkartmasını aşındığı için çıkarttım.

FİYAT 750TL

Komisyon eklenerek GET ilan açılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı