14 ayda sayısal için 5 bin sıralama gelir mi?

bedirhankrkc122

Zeptopat
Daha fazla  
Normalde dil okuyorum ve Boğaziçi İngilizce öğretmenliği hedefliyordum fakat son zamanlarda biraz kararım değişti gibi. Normalde mat, fizik, biyoloji vs. severim, yapıyordum da 9-10. sınıf zamanları. Her neyse 14 ayda sanırım en son 5K sıralama ile almış İTÜ. Yapılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılırda mezuna bırak bir yıl daha uğraş vs mentalin kaldırır mı onu hesaplamaya çalış. 8 ay sonra salacaksan ders çalışmayı yapılabilir olup olmamasının bir önemi kalmaz.

Yapılırda mezuna bırak bir yıl daha uğraş vs mentalin kaldırır mı onu hesaplamaya çalış. 8 ay sonra salacaksan ders çalışmayı yapılabilir olup olmamasının bir önemi kalmaz.
Gün içinde 7-8 saat ders çalışacak gücü,mentali vs kendimde görüyorum(Bundan fazlasını kaldıracak ne zeka ne bünye mevcut bende). Bu saatlerden fazlası gerekir mi sizce?
14 ay gibi bir sürede sıfırdan doğru çalışmayla yapabilirsin. Tamamen senin elinde.

Hayır. Zaten emin ol 14 ay boyunca her zaman 7-8 saat olmayacak. Sadece başlarda öyle olacak. Ondan sonrası eğer tamamen salmayıp devam etmeyi başarabilirsin ki ilk başlara göre saatler vs çok azalacak işte o zaman başarıyorsun. 14 ay boyunca günde 7-8 saat çalışmak imkansız. Bünye kaldırmıyor insanın. Sosyalleşme vs arıyor.

Hayır. Zaten emin ol 14 ay boyunca her zaman 7-8 saat olmayacak. Sadece başlarda öyle olacak. Ondan sonrası eğer tamamen salmayıp devam etmeyi başarabilirsin ki ilk başlara göre saatler vs çok azalacak işte o zaman başarıyorsun. 14 ay boyunca günde 7-8 saat çalışmak imkansız. Bünye kaldırmıyor insanın. Sosyalleşme vs arıyor.
Sıkıntı yok hocam zaten İngilizcem hali hazırda iyi. Sayısalı da denerim dediğiniz gibi uzun süreler ders çalışamayacak biriysem öğretmenlikten devam ederim teşekkür ederim cevaplarınız için

Geri
Yukarı