Sayısal alanda 5 ayda 250 bin sıralama yapılır mı?

Eriksen

Hectopat
Yer
Danimarka,Kopenhag
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi. 5 ay gibi bir süre kaldı ve YKS de hedefim sayısalda 250 bin TYT netlerim 30 35 arası AYT henüz bakmadım fakat 5 10 falan anca vardır. Sizce kalan sürede yapabilir miyim? Günlük 4-5 saat okul sebebi ile hafta sonu 7 saat kadar çalışabiliyorum. Sizce yapılır mı? Mezuna kalmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi. 5 ay gibi bir süre kaldı ve YKS de hedefim sayısalda 250 bin TYT netlerim 30 35 arası AYT henüz bakmadım fakat 5 10 falan anca vardır. Sizce kalan sürede yapabilir miyim? Günlük 4-5 saat okul sebebi ile hafta sonu 7 saat kadar çalışabiliyorum. Sizce yapılır mı? Mezuna kalmak istemiyorum.
Zor gibi. Neden bu zamana kadar çalışmaya başlamadınız?

Yaparsın. Kör bile koklaya koklaya 250k yapar.
Nasıl oluyor o? Kesin bu arkadaş daha sınava girmedi veya şuan hazırlanmıyor.
Sınav zamanın gelsin o zaman görürüm senin bu tezi :)

Zor gibi. Neden bu zamana kadar çalışmaya başlamadınız?

Nasıl oluyor o? Kesin bu arkadaş daha sınava girmedi veya şu an hazırlanmıyor.

Bilmiyorum daha önceden hiç çalışmıyordum daha yeni çalışma sürelerimi oturtabildim.

Bence yapılabilir. Geçen sene eşit ağırlıktan sınava girdim ama sayısalda da 250 bin civarı sıralamam vardı. AYT matematiğe önem vermelisin ve TYT'yi de en az 2 ay içinde 60'lara çekmen lazım. Ben basit bir problem ve geometri kitabı öneririm, cidden işe yarıyor.

TYT'de Türkçe ve matematikten net kazanırsın o yüzden önce dil bilgisini hallet. Eğer paragraf konusunda çok sıkıntılıysan, 10-15'ten fazla paragraf yanlışım çıkıyor diyorsan onu 5 ayda halletmen mümkün değil. Matematiğe yüklen derim. Son 2 ayda da biraz biraz sosyal ve fen bakarsın.

Bence yapılabilir. Geçen sene eşit ağırlıktan sınava girdim ama sayısalda da 250 bin civarı sıralamam vardı. AYT matematiğe önem vermelisin ve TYT'yi de en az 2 ay içinde 60'lara çekmen lazım. Ben basit bir problem ve geometri kitabı öneririm, cidden işe yarıyor.

TYT'de Türkçe ve matematikten net kazanırsın o yüzden önce dil bilgisini hallet. Eğer paragraf konusunda çok sıkıntılıysan, 10-15'ten fazla paragraf yanlışım çıkıyor diyorsan onu 5 ayda halletmen mümkün değil. Matematiğe yüklen derim. Son 2 ayda da biraz biraz sosyal ve fen bakarsın.

Zaten TYT netimin 22 23'ü paragraftan geliyor yani onda fena değilim diyebilirim fakat matematik ve fen konusunda eksiklerim fazla.

Nasıl oluyor o? Kesin bu arkadaş daha sınava girmedi veya şu an hazırlanmıyor.

Bu sene 2. girişim. İlk senemde 80kdan mezuna bıraktım. TYT rezalet yapmıştım ne paragraf çözdüm ne de kitap okudum. Matematik ve FKB iyi olduğu için bu sene çok daha aşağısına çekeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı