14 bin TL civarı telefon önerisi

S20FE 256GB için ne diyorsunuz hocam?
İsteklerini en iyi şekilde karşılayacak cihaz kamera bakımından. 4K 60FPS arka kamera video desteği+ 4K 60FPS ön kamera video desteği mevcut. Snapdragon 865 cabası. Güncellik sorun olmazsa al geç. Harici olarak A54 al.

İsteklerini en iyi şekilde karşılayacak cihaz kamera bakımından. 4K 60FPS arka kamera video desteği+ 4K 60FPS ön kamera video desteği mevcut. Snapdragon 865 cabası. Güncellik sorun olmazsa al geç. Harici olarak A54 al.
Hocam S20FEnin tek sorunu Android 14 alamayacak olması fakat bu ne tarz problemler yaratır? Şu an kullandığım telefonda Android 13 hiçbir eksiklik hissetmiyorum açıkcası.

Hocam S20FEnin tek sorunu Android 14 alamayacak olması fakat bu ne tarz problemler yaratır? Şu an kullandığım telefonda Android 13 hiçbir eksiklik hissetmiyorum açıkçası.

Android 14 almaması demek zamanı geldiğinde Android 13 için birçok uygulamanın desteği kesilecek demek. Ama rahat 2-3 yıl veya daha fazla kullanırsınız.

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler şu anki telefonum ile devam edeceğim.
Benim için batarya ve kamera şu anlık önemli (Anneme alacağım)

Şu an güncellik olarak A54 ve Mi 12 Lite arasında kaldım sizce güncel ve kamera, batarya bakımından hangisi daha iyidir ve bunlara benzer telefonlar var mı?

Hocam S20FEnin tek sorunu Android 14 alamayacak olması fakat bu ne tarz problemler yaratır? Şu an kullandığım telefonda Android 13 hiçbir eksiklik hissetmiyorum açıkcası.

Güncellik açısından eksiklik yaşarsın sadece. Yeni gelen özellikler vs.

@crealist problem yaratmaz. Android 7 ile bile neredeyse her uygulamayı açabiliyorsunuz.

Android 14 almaması demek zamanı geldiğinde Android 13 için birçok uygulamanın desteği kesilecek demek. Ama rahat 2-3 yıl veya daha fazla kullanırsınız.

Şu an güncellik olarak A54 ve Mi 12 Lite arasında kaldım sizce güncel ve kamera, batarya bakımından hangisi daha iyidir ve bunlara benzer telefonlar var mı?
Samsung A54.

Şu an güncellik olarak A54 ve Mi 12 Lite arasında kaldım. Sizce güncel ve kamera, batarya bakımından hangisi daha iyidir? Ve bunlara benzer telefonlar var mı?

A34 5G al gitsin.

Geri
Yukarı