2000 TL Civarı Telefon Önerisi (Kara Cuma)

DryreL

Kilopat
Yer
İstanbul/Köln
Daha fazla  
Meslek
Dijital Oyun Tasarımı
Merhaba arkadaşlar, 4,5 yıllık telefon kullanımımdan sonra Galaxy E7'yi emekliye ayırmanın vakti geldi. Her şey kasmaya başlamıştı zaten. Birkaç defa format atsam yine eski haline dönmesi birkaç saati bulmuyordu. İnanır mısınız bilmem ama Samsung bu telefonun güncelleme almasını 1,5 yıl sonra kesti. Ne yapacağımı bilemedim ama mecburen kullanmaya devam ettim. Telefon ellerimde çürüdü resmen.

Ben de hazır Kara Cuma yaklaşırken sizlerden telefon önerisi bekliyorum. Bütçem 2000 TL civarı, eğer iki telefon arasında inanılmaz performans özellik var ise ve fiyatı 2500 TL ise onu da bir şekilde almaya çalışırım ama 3000 TL bandına çıkamam maalesef.

29 Kasım yani Kara Cuma'da almayı planlıyorum ve önerilerinizi bekliyorum. Kısa cümlelerle neden o telefonu almamı yazarsanız veya video atabilirseniz çok iyi olur, teşekkürler şimdiden.

Ar
Mi 9T ile Redmi Note 8 Pro arasında seçim yapın. O fiyat bandında en iyi 2 telefon. Şahsen ben olsam Redmi Note 8 Pro seçerdim kamera ve diğer özellikler ile daha önde.

Arkadaşlarım note6 pro, note 7 pro aldılar çok memnunlar oyun oynamak gibi bir amacım yok rutin islemler için kullanacağım(mail,internet,whatsapp) mi 9t sadece selfie kamerası çıktığı için biraz ilgi cekiyor.

Merhaba arkadaşlar, 4,5 yıllık telefon kullanımımdan sonra Galaxy E7'yi emekliye ayırmanın vakti geldi. Her şey kasmaya başlamıştı zaten. Birkaç defa format atsam yine eski haline dönmesi birkaç saati bulmuyordu. İnanır mısınız bilmem ama Samsung bu telefonun güncelleme almasını 1,5 yıl sonra kesti. Ne yapacağımı bilemedim ama mecburen kullanmaya devam ettim. Telefon ellerimde çürüdü resmen.

Ben de hazır Kara Cuma yaklaşırken sizlerden telefon önerisi bekliyorum. Bütçem 2000 TL civarı, eğer iki telefon arasında inanılmaz performans özellik var ise ve fiyatı 2500 TL ise onu da bir şekilde almaya çalışırım ama 3000 TL bandına çıkamam maalesef.

29 Kasım yani Kara Cuma'da almayı planlıyorum ve önerilerinizi bekliyorum. Kısa cümlelerle neden o telefonu almamı yazarsanız veya video atabilirseniz çok iyi olur, teşekkürler şimdiden.
Redmi Note 8 Pro şuan 2300 TL olmasına rağmen indirimle 2000TL bandına düşecektir. Tavsiye ederim. Hem işlemci hem de güncelleme desteğiyle üzmez. Kamera hakkında bilgim yok ama 64MP kamera ne kadar kötü olabilir ki :D

Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 8 ile Xiaomi Redmi Note 8 Pro arasındaki en önemli farklar neler? 500 TL farka değer mi sizce?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı