14 bin TL laptop önerisi

casanova

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, üniversite için bir telefon ve laptopa ihtiyacım var. Bütçe toplam 20k, zorlarsam 23K olabilir.

Aklımda laptop olarak Huawei Matebook D15/15.6"/I5-1135G7/8GB RAM/256GB SSD/Windows 11 (10 bin lira) veya ASUS K513EP-L1746W/i5-1135G7/8GB RAM/512GB SSD/2GB MX330/15.6"/WIN11 (14 bin lira) var.

Benim için önemli olan şeyler: Kamera, dayanıklılık, sıradan yazılım ve Office programlarını kaldırabilen, pek çok sekme ve uygulamayı rahatça açabilen, en az 4 yıl gidecek ürünler olması. Oyun oynamıyorum. Maksimum Sims 4 oynarım.

Rica ediyorum bir yol gösterin, zira muhtemelen bu akşam almam gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu ASUS ve Huawei arasındaki 4 bin liraya değer mi peki?

Şimdi bana kalırsa 14 bin liraya ASUS'u alacağıma aynı fiyatlara ekran kartlı laptopları almayı tercih ederim. Yukarıda arkadaşlar linklerini atmış.

Şimdi bana kalırsa 14 bin liraya ASUS'u alacağıma aynı fiyatlara ekran kartlı laptopları almayı tercih ederim. Yukarıda arkadaşlar linklerini atmış.

Hmm oyun oynamayacağım için ekran kartının çok önemli olmadığını düşünmüştüm aslında ama bu konularda pek bilgim yok açıkçası

Ağır işler yapmayacaksaniz attığım Ideapad yeterlidir, ama ASUS'a ekran kartı için vermeye gerek yok daha iyi modeller var ekran kartlı o fiyata attıkları gibi.

Hocam bence oyun oynamayacak olsanızda bir oyun laptopu tercih etmelisiniz zira sizi normal bir laptopa göre daha uzun götürür ve fiyat olarak o fiyatlara çok rahat oyun laptopu bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı