Blue Switch klavye ve switch önerisi

Bütçe
2.000 TL

spaghettisosu

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, sesi çok rahatsız etmeyen, hissiyatı da iyi olan bir blue Switch klavye arıyorum.

Aradığım özellıkler:
%75 olması (TKL değil)
RGB'nin güçlü olması, harflerin içinden geçmesi.
Knob olması (çok da önemli değil, olmasa da olur)

Switch'lerde ise önemli olan;
1-) Yay sesi olmasın.
2-) Tuşu aktif edebilmek için çok bastırmama gerek olmasın.
3-) Sesi çok tiz olmasın.

Bunlara göre biraz araştırma yaptım ve Ajazz AK820 alıp, sonrasında Cream V3 Pro alıp 45 tane sadece harflere ve space, enter, backspace gibi tuşlara takıp foam mod falan yapmayı düşünüyorum. Farklı klavye ya da Switch öneriniz var mıdır, ya da şunu öyle yapma da şöyle yap dediğiniz kısım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, sesi çok rahatsız etmeyen, hissiyatı da iyi olan bir blue Switch klavye arıyorum.

Aradığım özellıkler:
%75 olması (TKL değil)
RGB'nin güçlü olması, harflerin içinden geçmesi.
Knob olması (çok da önemli değil, olmasa da olur)

Switch'lerde ise önemli olan;
1-) Yay sesi olmasın.
2-) Tuşu aktif edebilmek için çok bastırmama gerek olmasın.
3-) Sesi çok tiz olmasın.

Bunlara göre biraz araştırma yaptım ve Ajazz AK820 alıp, sonrasında Cream V3 Pro alıp 45 tane sadece harflere ve space, enter, backspace gibi tuşlara takıp foam mod falan yapmayı düşünüyorum. Farklı klavye ya da Switch öneriniz var mıdır, ya da şunu öyle yapma da şöyle yap dediğiniz kısım?
Klavye olarak ak820 almayın derim. Yaklaşık 1.9k falandı diye hatırlıyorum. Ak820proyu
Şuradan 2.1k ya falan alabiliyorsunuz. Para birimini dolar yaparsanız vergiyle 64 dolar falan oluyor.

Klavye olarak ak820 almayın derim. Yaklaşık 1.9k falandı diye hatırlıyorum. Ak820proyu
Şuradan 2.1k ya falan alabiliyorsunuz. Para birimini dolar yaparsanız vergiyle 64 dolar falan oluyor.
Sağolun, ancak aliexpress garanti konusunda korkutuyor beni, ailemde karşı biraz. ak820 hem knoblu hem %75 hem de blue switch diye onu almayı düşünmüştüm, 45 tane alacağım çünkü Akko switchten ve switch taktığım tuşlar dışında hissiyat farkı fazla oluşmasını istemiyorum.

Sağolun, ancak aliexpress garanti konusunda korkutuyor beni, ailemde karşı biraz. ak820 hem knoblu hem %75 hem de blue switch diye onu almayı düşünmüştüm, 45 tane alacağım çünkü Akko switchten ve switch taktığım tuşlar dışında hissiyat farkı fazla oluşmasını istemiyorum.
Ak820 yi de zaten amazondan alacaksınız. İkisi de yurt dışı ürünü. Aliexpressten bir sorun yaşamazsınız. Zaten yurt dışından alıyorsanız garanti yok gibi bir şey. Aradaki 200tl farka hem klavyeye tri-mod ekleniyor hem ufak bir ekran + switchler daha tok gift switch falan seçebiliyorsunuz. V3 yellowa biraz daha yakındır red switche göre.

Geri
Yukarı