14 bin TL laptop önerisi

Bütçe
14 bin TL

Zireael4

Hectopat
Daha fazla  
13.999TL

14.399TL

14.499TL

Bu laptopların herhangi bir sorunu var mı kronik ya da aşırı ısınma veya driver gibi sorunları var mı? Hangisi tercih edilmeli? Ne kadar fiyatta aşağı inebilirsek benim için kar çok büyük fark olmadığı sürece fiyatı düşük olanı tercih ederim.

Sizin önerileriniz neler?

Not: Daha sonra RAM yükseltmesi yapacağım o yüzden RAM tarafını dert etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hp pavilion gaming 15 cihazına sahip(tim). Pavilion gaminlerde kronik ısınma sorunu var. Oyundayken Cpu 101 derece oluyor. Bu yüzden ekran kartı ve anakartım yandı. Vituslarda bu sorun varsa kesinlikle uzak dur. Isınma sorunu yoksa Victus tavsiye ederim.

Merhaba. HP Pavilion Gaming 15 cihazına sahip(tim). Pavilion gaminlerde kronik ısınma sorunu var. Oyundayken CPU 101 derece oluyor. Bu yüzden ekran kartı ve anakartım yandı. Vituslarda bu sorun varsa kesinlikle uzak dur. Isınma sorunu yoksa victus tavsiye ederim.

Victuslarda bu sorun yok Pavilion iğrenç.

Doğrudur. Az önce baktığıma göre victuslarda fan ayarı mevcut. Pavilion gamingde fan ayarı yoktu.

Pavilion Gaming tasarımı çok hoşuma gitmişti. Fakat böyle olacağını bilsem hayatta almazdım. Bilgisayarımı servise götürdüğümde aynısından 4 tane daha içerde duruyordu, o an bu bilgisayarı alarak yanlış yaptığımı anladım.

Doğrudur. Az önce baktığıma göre victuslarda fan ayarı mevcut. Pavilion Gaming'de fan ayarı yoktu.

Pavilion Gaming tasarımı çok hoşuma gitmişti. Fakat böyle olacağını bilsem hayatta almazdım. Bilgisayarımı servise götürdüğümde aynısından 4 tane daha içerde duruyordu, o an bu bilgisayarı alarak yanlış yaptığımı anladım.

Soğutması kötü bataryası iğrenç araştırıpta alsaydınız keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı