14 bin TL'ye kadar Android telefon önerisi

Bütçe
14000

huso09

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. En fazla 14 bin TL'ye kadar çıkabileceğim telefon önerileri istiyorum sizden. Benim aklıma gelenler;
Samsung S20 FE - S21 FE.
Oppo Reno 7
Huawei nova Y91 (bu bayağı hoşuma gitti )
Xiaomi Note 12 Pro (bunların da yazılımları sıkıntılı deniliyor)
POCO X5 Pro.
POCO F4.

Aklıma gelenler bunlar hem oyun anlamında performans ve kamera olarak da uzmeyecek bir şey arıyorum yardımcı olmanızı isterim.

Merhaba. En fazla 14 bin TL'ye kadar çıkabileceğim telefon önerileri istiyorum sizden. Benim aklıma gelenler;
Samsung S20 FE - S21 FE.
Oppo Reno 7
POCO X5 Pro.
POCO F4.

Aklıma gelenler bunlar hem oyun anlamında performans ve kamera olarak da uzmeyecek bir şey arıyorum yardımcı olmanızı isterim.

1000 TL ekleyerek Nothing Phone1 alabilirsin S20 FE önermem.

Nothing Phone ilk sürümü için sizce alınabilir durumda mı hocam?
@acılıgong beğenmedim ifadesi hayır anlamıda mı?
Bence fiyatını hak eden bir ürün değil, SD 778 işlemci var ve fiyatı yanlış bilmiyorsam 16 civarında, pek alınabilecek bir ürün değil gibi hızlı şarj özelliğide 25w çok daha iyileri var o fiyata.

Samsung S20 FE - S21 FE.
Oppo Reno 7
POCO X5 Pro.
POCO F4.

Nova Y91 fiyatını hak etmeyen çöp bir cihaz. Samsung S21 FE al geç.

Bence fiyatını hak eden bir ürün değil, SD 778 işlemci var ve fiyatı yanlış bilmiyorsam 16 civarında, pek alınabilecek bir ürün değil gibi hızlı şarj özelliğide 25W çok daha iyileri var o fiyata.

Cihaz işlemci açısından pek iyi olmasa da kötü sayılmaz orta segmentte bir cihaz kamera ekran batarya açısından iyi sayılır. Yeni bir cihaz olduğundan da alınabilecek bir cihaz.

Geri
Yukarı