14 bin TL'ye kadar Android telefon önerisi

Bütçe
14000
Ne yönünden iyi S21 FEnin ısınma sorunu olduğunu duydum ayrıca.
Samsung'un ara yüzü OneUI hepsinden daha çok özellik sunuyor ve stabil.

Google problemi yok. Kıytırık bir YouTube yüklerken bile Huawei'lerdeki gibi uğraşmıyorsun.

OIS destekli ve üst seviye sensör kullanan kamera, stereo hoparlör, IP68 sertifikası, yanık riski minimum olan 120 Hz Dynamic AMOLED 2X ekran... Aklıma gelenler bunlar.

Isınma sorunu güncellemelerle beraber azaltıldı. Okuduğunuz yorumlar eski yorumlardır. Ağır yüke sokan Genshin Impact gibi oyunlarda hissedilir derecede ısınıyor. Zaten oyuncu telefonları dışında bu oyunda ısınmayan telefon çok azdır.

Samsung'un ara yüzü One UI hepsinden daha çok özellik sunuyor ve stabil.

Google problemi yok. Kıytırık bir YouTube yüklerken bile Huawei'lerdeki gibi uğraşmıyorsun.

OIS destekli ve üst seviye sensör kullanan kamera, stereo hoparlör, IP68 sertifikası, yanık riski minimum olan 120 Hz dynamic AMOLED 2X ekran... Aklıma gelenler bunlar.

Isınma sorunu güncellemelerle beraber azaltıldı. Okuduğunuz yorumlar eski yorumlardır. Ağır yüke sokan Genshin Impact gibi oyunlarda hissedilir derecede ısınıyor. Zaten oyuncu telefonları dışında bu oyunda ısınmayan telefon çok azdır.

Hocam fiyat olarak bir tık fazla geldiği için 21 FE biraz daha son tercihim olacak ona göre fikriniz varsa dinlerim.

Merhaba. En fazla 14 bin TL'ye kadar çıkabileceğim telefon önerileri istiyorum sizden. Benim aklıma gelenler;
Samsung S20 FE - S21 FE.
Oppo Reno 7
Huawei nova Y91 (bu bayağı hoşuma gitti )
Xiaomi Note 12 Pro (bunların da yazılımları sıkıntılı deniliyor)
POCO X5 Pro.
POCO F4.

Aklıma gelenler bunlar hem oyun anlamında performans ve kamera olarak da uzmeyecek bir şey arıyorum yardımcı olmanızı isterim.
Bende A54 var ve memnunum. Ama söylediklerinden S21 FE öneririm.

S21 FE

Kamera olarak üzmez.
Dostum tek derdim kamera değil işlemci tarafında exynos 2100 işlemciyi tanımıyorum yani o yüzden sizlere dediğim şey Samsung dışı marka önerisi... O yüzden şu an en çok kafama yatan inceleme videolarını izlediğim Huawei nova 10 ve Honor 70 sizlerinde fikrini merak ediyorum.

Dostum tek derdim kamera değil işlemci tarafında Exynos 2100 işlemciyi tanımıyorum yani o yüzden sizlere dediğim şey Samsung dışı marka önerisi... O yüzden şu an en çok kafama yatan inceleme videolarını izlediğim Huawei nova 10 ve Honor 70 sizlerin de fikrini merak ediyorum.

Honor 70 iyi gibi.
Ama günlük kullanımda Samsung'un yazılımı çok kullanışlı elverişli güzel.

Geri
Yukarı