14 gün ban yiyen LoL hesabı perma yer mi?

Milletin oyununu zehir ediyorsunuz hesap alarak haketmediğiniz liglerde maçları bozuyorsunuz. Sırf sizin gibiler yüzünden oyundan soğuduk. Eloboost olduğun kanıtlanır da hesap kapanır belki o zaman adalet yerini bulur.
Bende 2 kere ban yedim. Var mı bi sorunun. Ligiminde senden yüksek olduğuna eminim. Maksimum goldsun.

Küfürden ban atıyorlar mıydı ben şimdiye kadar rahatlıkla ana avrat söven 100 150 kişiyi rahatlıkla doğru bir şekilde raporlamışımdır ama şimdiye kadar sadece 5 kere anında geri bildirim(şu raporladığımız adam ban yiyince gelen mesajı kastediyorum) aldım.

Tekrarı olursa yersin. Keza ben küfürden 10 yıllık hesabım da yedim. Dikkatli ol.

Milletin oyununu zehir ediyorsunuz hesap alarak haketmediğiniz liglerde maçları bozuyorsunuz. Sırf sizin gibiler yüzünden oyundan soğuduk. Eloboost olduğun kanıtlanır da hesap kapanır belki o zaman adalet yerini bulur.

Eloboost değilim abi 😁
Söverken ana, avrat, Allah katma. Sövmenin de adabı vardır.

Allah'ı katmıyorum abi 😅
Hocam arkadaş 300 TL civarı para yatırdım demiş almamış sanırım hesabı.

Doğrudur abi.

Küfürden ban atıyorlar mıydı ben şimdiye kadar rahatlıkla ana avrat söven 100 150 kişiyi rahatlıkla doğru bir şekilde raporlamışımdır ama şimdiye kadar sadece 5 kere anında geri bildirim(şu raporladığımız adam ban yiyince gelen mesajı kastediyorum) aldım.
Küfürden perma ban yedim. Küfür için 3 uyarıdan sonra perma atıyorlar.

Küfürden ban yemeyi nasıl becerıyorsunuz anlamadım. Normal küfürü abartmazsan ban falan yemiyorsun. Çok abartmadan, az küfür, Riot sistemine takılmıyor.

Ama oyun boyu küfür edersen, bunu da alışkanlık haline getirip neredeyse her maç küfür edersen, o hesap tehlikeye girer.

Ayrıca 14 gün yemişsin. Madem hesabına çok değer veriyorsun, direkt chati sustur. Hiç bir şey yazma. En azından sezon bitene kadar. Çünkü 14 gün yedikten sonra küfüre devam edersen, direkt perma. Ban açılma talebini bile okumazlar. Sağda solda konu açıp ağlarsın "hüü Riot haksız ban attı" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı