14 milyon TL ile hangi araç alınır?

Aarkadaşlar merhaba, ben iki yıl önce Panamera 4S almıştım sahibinden de sattım. Bir iki ay sonra TOGG çekilişine girdim, 60K zarar ettim. (Tabii ki de çıkmadı) sonra yeğenim benim için girdi ona da çıkmadı. Yaklaşık bir iki ay abimin Egea'sını kullandık. Sonra Taycan 4S performance aldım, pazar günü sattım. Sizce ne alabilirim? Elimde 13-14M para var. BMW IX almayı düşünüyoruz ama siz ne önerirsiniz neden önerirsiniz?
Hocam koenigsegg jesko bakın bence.

Aarkadaşlar merhaba, ben iki yıl önce Panamera 4S almıştım sahibinden de sattım. Bir iki ay sonra TOGG çekilişine girdim, 60K zarar ettim. (Tabii ki de çıkmadı) sonra yeğenim benim için girdi ona da çıkmadı. Yaklaşık bir iki ay abimin Egea'sını kullandık. Sonra Taycan 4S performance aldım, pazar günü sattım. Sizce ne alabilirim? Elimde 13-14M para var. BMW IX almayı düşünüyoruz ama siz ne önerirsiniz neden önerirsiniz?
Konunun gerçek olduğunu sanmıyorum ki kimse kusura bakmasın.

Gerçekse de neden burada konu açıyorsunuz ki? Elinizde o kadar para varsa ferrari merrari bir şeyler alın geçin. Ben bu kadar kasmazdım. Aynı şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Diğerlerinin dediği gibi yatırım mantıklı olabilir.

Hocam koenigsegg jesko bakın bence.
Ciddi ciddi araba piyasasını biliyor musun? Yoksa mesaj olsun diye mi yazdın? İnşallah şaka yapıyorsundur çünkü jesko 100 milyon lira civarında satılıyor.

Ciddi ciddi araba piyasasını biliyor musun? Yoksa mesaj olsun diye mi yazdın? İnşallah şaka yapıyorsundur çünkü jesko 100 milyon lira civarında satılıyor.

Hiç bilmiyorum hocam markayı da kafamdan salladım :D. Bak bakayım profilime ciddi yazmışım gibi bir suratım var mı?

En iyisi hepsini bitcone basacaksın paran 10'a 15'e katlanacak gidip Ferrari'yi basıp Antalya'da Rus kızlarını alıp gezdirip rezidansa götürüp mutlu son yapacaksın.

Onu yapamam maalesef. Bitcoin işine girmeyi düşünmüyorum.

Konunun gerçek olduğunu sanmıyorum ki kimse kusura bakmasın.

Gerçekse de neden burada konu açıyorsunuz ki? Elinizde o kadar para varsa Ferrari merrari bir şeyler alın geçin. Ben bu kadar kasmazdım. Aynı şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Diğerlerinin dediği gibi yatırım mantıklı olabilir.

Konuyu burada açmamın sebebi bu ortamı seviyorum. Zaten sadece buradan da öneri almam illaki bu işte bilgili birine danışacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı