14 Pro Max vs S23 Ultra

S23 Ultra 14 Pro Max'i tokat manyağı yapar.

Hocam oyun konusunda hangisi stabillik konusunda hangisi akıcılık ve ekran kalitesi olarak hangisi işletim sistemi konusunda hangisi öneriniz hangisi 14 Plus mı S23 Ultra mı?

S23 Ultra, hem kamera hem batarya hem ekran hem hoparlör hem de teknolojileri bakımından 14 Plus'ı ezer geçer hocam. Şüphesiz direk S23 Ultra alın muhteşem bir cihaz.

Hocam oyun konusunda hangisi stabillik konusunda hangisi akıcılık ve ekran kalitesi olarak hangisi işletim sistemi konusunda hangisi öneriniz hangisi 14 Plus mı S23 Ultra mı?

Arkadaşlar bolca yorum yapmışlar zaten, iPhone 14 PM'nin en büyük avantajı birkaç yıl sonra satmaya kalkarsanız Samsung'a göre değerini daha çok korumuş olacaktır. Ekran konusunda Samsung her türlü daha üstün, kamerası da bence daha iyi, yine de tercih sizin ama kararsız durumdasınız yerinizde olsam iPhone 15'in çıkışını beklerim.

hocam oyun konusunda hangisi stabillik konusunda hangisi akıcılık ve ekran kalitesi olarak hangisi işletim sistemi konusunda hangisi öneriniz hangisi 14 plus mı s23 ultra mı
Neredeyse Eylül gelecek. Bütçende sorun yokken iPhone 15 Pro serisini neden beklemiyorsun ?

Selam dostlar.
Günlük kullanıma uygun olması lazım sizce hangisi daha iyi her iki modelinde 256 GB olanını tercih edeceğim ancak iPhone mu Samsung mu kararsızım sizce?

Bunu 6 ay önce sorsan 5-10 bin lira farka değeceğinden 14 Pro Max derdim fakat S23 Ultra 45 bin ve 14 Pro Max 70bin falan şu an. S23 Ultra alıp üstüne sistem toplarsın o paraya yani. Biz ilk çıktığında 14 Pro Max 256 52 bine almıştık fakat şu an olsa S23 Ultra derdim.

Geri
Yukarı