14 yaş 1.90 boy

• Konuyu başlatan 156318
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 25B

156318

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba. Boyum gerçekten beni çok rahatsız ediyor. Uzamak istemiyorum. Uzun boyluyum diye okulda alay ediyorlar. Uzamamı durdurmak için ne yapabilirim?

2 metre boy ile bir vücut yapsan efsane olursun var ya. :D
Şu an bile bayağı kalıplıyım, 128 kiloyum. Vücut geliştirmeyle uğraşmadım fakat böyle bir planım var. Geçende güreşçi arkadaş ceketimi giydi, içinde ufacık kaldı:D Kilom biraz fazla yine de, vermem gerekiyor.

Son düzenleme:
Şu an bile bayağı kalıplıyım, 128 kiloyum. Vücut geliştirmeyle uğraşmadım fakat böyle bir planım var. Geçende güreşçi arkadaş ceketimi giydi, içinde ufacık kaldı:D Kilom biraz fazla yine de, vermem gerekiyor.
Tabiri caizse zargana olmadığın sürece boy ne kadar uzasa da sıkıntı olmuyor. Şahsen ben isterdim 2 metre olmak. :D Şu an 187 civarı falanım.

Çok uzun boylu olunca okulda alaymı ediyorlar ben 1.80 boyum var diyorum keske 185 olsaydım.

Bir şey daha soracağim bir insan neden çok uzun boylu diye alay eder ki.

Bu arada body de çok uzun olmak ise yaramıyor bu arada 187 188 falanim gayet iyi bence boyum şuan body için uzun olursan kol doldurma zorlaşıyor.

Geri
Yukarı