14 yaş için kredi kartı önerisi

Ben universiteye basladigimda 18'e girmemistim ve bir tane banka karti almam lazimdi. Babamla Ziraat'e gidip onun uzerinden almistik. Hem para atabiliyordum hem de alabiliyordum normal banka karti gibi tum islevleri acikti. Belki de 1 ay sonra 18 yasima girdigim icin otomatik acilmistir emin degilim.

12 yaşından büyük ve 18 yaşından küçüksen; İlk İmza Hesabı açtırarak, senin için tasarlanan İlk İmza dünyasına katılabilirsin! İlk İmza Hesabı ile artık birikimlerini kendi kararlarınla değerlendirebilir ve paran hakkında karar alabilirsin.

IBAN numarası var, internetten alışveriş vb. her şey var. Tek kısıt, varsayılan olarak başka hesaba EFT vb. yapamıyordun ancak ailenin imzasıyla o limiti de kaldırıyorlardı diye hatırlıyorum.

Babamla Ziraat'e gidip onun uzerinden almistik.

Bu arkadaş gibi babanın üstüne aç bari hesabı @Plagerty kendi üstüne açarsan hiçbir şey yapamazsın her şeye kısıtlama koyuyorlar 18 altına.
Yapı Kredi veya garanti alsan akıllıca bir seçim olurdu da neyse madem ziraat istiyorsun 18 yaş altı hesap açıp pişman olma.

Bu arkadaş gibi babanın üstüne aç bari hesabı @Plagerty kendi üstüne açarsan hiçbir şey yapamazsın her şeye kısıtlama koyuyorlar 18 altına.
Yapı Kredi veya garanti alsan akıllıca bir seçim olurdu da neyse madem ziraat istiyorsun 18 yaş altı hesap açıp pişman olma.
Çok güzel emoji sistemini sabote ediyorsun dostum aynen devam et. Babasının üstüne açsa da babası olmadan telefondan bakiye bile sorgulatmazlar.

Çok güzel emoji sistemini sabote ediyorsun dostum aynen devam et. Babasının üstüne açsa da babası olmadan telefondan bakiye bile sorgulatmazlar.

Alıntıladığım arkadaş işlem yapabiliyormuş o yüzden dedim, ben kendi üstüme açmıştım ve IBAN'la para bile gönderemiyordum.

Pardon pardon sen babası olmadan uygulamaya giremez babasının telefonuna SMS gelir falan mı demek istedin.
Eğer öyleyse o eskidendi ben de çok mağdur olmuştum babam olmadan giremiyordum ama sonradan değişti o.
T.C. Ve şifre ile girebiliyorsun artık.

Çok güzel emoji sistemini sabote ediyorsun dostum aynen devam et.

Önermediğim beğenmediğim bankaya dislike atıyorum meşgul etmek ne alaka bunun için var zaten🤨

Son düzenleme:

Geri
Yukarı