14 yaş için ön ödemeli kart önerisi

Thrian

Hectopat
Merhaba ben 14 yaşındayım ve harçlıklarımı kendi kartıma yatırıp internet üzerinden alışveriş yapmak istiyorum. Sadece karta yatırdığım miktar kadar kullanacağım bir kart. Normal marketlerde de kullanması tercihimdir fakat olmasa da olur. Papara Card sipariş ettiğimde ebeveynlerime kredi kartı numaralarını vs. sordukları için almayıp göndermişler. Kısacası Papara Card gibi bir öneriniz var mı? Aylık ücret kesmemesi gerekiyor.

Merhaba ben 14 yaşındayım ve harçlıklarımı kendi kartıma yatırıp internet üzerinden alışveriş yapmak istiyorum. Sadece karta yatırdığım miktar kadar kullanacağım bir kart. Normal marketlerde de kullanması tercihimdir fakat olmasa da olur. Papara Card sipariş ettiğimde ebeveynlerime kredi kartı numaralarını vs. sordukları için almayıp göndermişler. Kısacası Papara Card gibi bir öneriniz var mı? Aylık ücret kesmemesi gerekiyor.
Paparada aslında vermeleri lazım,14 yaşındasınız.Ancak tosla kart olabilir sanırım miktar koyabiliyordunuz sanırım ona her ne kadar emin olmasamda.

Ben Papara kullanıyorum sizin dediğiniz gibi bir olay yaşamadım memnunum.

Paparada aslında vermeleri lazım,14 yaşındasınız.Ancak tosla kart olabilir sanırım miktar koyabiliyordunuz sanırım ona her ne kadar emin olmasamda.
Papara kart gelince kimlik bilgileri yerine ailemin kredi kartının numarasını istemiş.Ailem de kıllanıp almamış.O yüzden şaşırdım.Diğer arkadaşlarıma böyle birşey sorulmamış.
Ben Papara kullanıyorum sizin dediğiniz gibi bir olay yaşamadım memnunum.

Size kurye gelince ne sordular?
Tosla kullanıyorum memnun kalabilirsin veya Papara.

Dediğim gibi ailemin kredi kartı numarasını istedikleri için göndermişler.

Papara kart gelince kimlik bilgileri yerine ailemin kredi kartının numarasını istemiş.Ailem de kıllanıp almamış.O yüzden şaşırdım.Diğer arkadaşlarıma böyle birşey sorulmamış.

Hocam bana hiçbirşey sormadan direkt verdiler.
Keşke ailenize söyleseydiniz kıllanmalarına gerek yok bu güvenilir bir kart sonuçta.
Bence direkt olarak tekrar söyleyin bu sefer ailenizde versin bilgileri.

Papara kart gelince kimlik bilgileri yerine ailemin kredi kartının numarasını istemiş. Ailem de kıllanıp almamış. O yüzden şaşırdım. Diğer arkadaşlarıma böyle bir şey sorulmamış.

Dediğim gibi ailemin kredi kartı numarasını istedikleri için göndermişler.

Ben kimliğimi gosterdim aldığıma dair imza attım bitti.

Hocam bana hiçbir şey sormadan direkt verdiler.
Keşke ailenize söyleseydiniz kıllanmalarına gerek yok bu güvenilir bir kart sonuçta.
Bence direkt olarak tekrar söyleyin bu sefer ailenizde versin bilgileri.

Zaten söylemiştim. Olay ailemin kredi kartı bilgilerini istemekte patlamış işte. Kimsede istememiş bizde istedi sadece.
Ben kimliğimi gosterdim aldığıma dair imza attım bitti.

Acaba 18 yaşından büyük müsünüz?

Zaten söylemiştim. Olay ailemin kredi kartı bilgilerini istemekte patlamış işte. Kimsede istememiş bizde istedi sadece.

Acaba 18 yaşından büyük müsünüz?

Hayır değilim.

Ailenizi ikna edip tekrar isteyin kartı bence.Şu dönemde en iyi kart papara ve tosla.

Geri
Yukarı