14 yaşında 173 cm boy uzar mı?

Kaç olacağımı bilemezsiniz zaten onu sormuyorum ben de sadece 3 haftadır uzamadım endişelendim biraz.
Tahminen 27.10.2021 saat 19:45 gibi 1.75 olursunuz. Dediğim gibi tahmin, ama istatistiklere bakarak bu sonuca ulaştım. Tam olarak 19:45 olmayabilir belki 3-4 dakika geçebilir. Endişelenmeyin.

Kahin değiliz geleceçi göremeyiz ne zaman uzacagını.

Yaşına göre boyun gayet iyi. 15 yaşındayım boyum 1.92

Lütfen yanlış anlamayın ama yeni nesil bildiğin hormonlu, komşumuzun çocuğu geliyor abi ne yapıyorsun diye (çocuk 14-15 yaşında, ben 30 yaşındayım) yanımda zebellah gibi duruyor, ben 180'im öyle çok uzun değilim biliyorum ama kısa da değilim ortalama bir boyum var ama 15 yaşında çocuk yanımda kocaman duruyor :D.

alibey.jpg

Ben de 16 yaşındayım, boyum 172 olması lazım. Boyun normal arkadaşım, anormal bir durum yok. 20 yaşına kadar uzayabilir veya uzamayabilir.

Ben sadece arkadaşa boyumu ve yaşımı söyledim konuyla bir ilgisi yok bunu bana değil konu sahıbınde sölyieceksin.
Lütfen yanlış anlamayın ama yeni nesil bildiğin hormonlu, komşumuzun çocuğu geliyor abi ne yapıyorsun diye (çocuk 14-15 yaşında, ben 30 yaşındayım) yanımda zebellah gibi duruyor, ben 180'im öyle çok uzun değilim biliyorum ama kısa da değilim ortalama bir boyum var ama 15 yaşında çocuk yanımda kocaman duruyor :D.

O kadar doğruki 15 yaşında değil 25 yaşında gözüküyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı