14 yaşında 175 boy iyi mi?

Eskipcmahrumu

Picopat
İyi sosyaller. Bu sıralar boyumu kafaya takıyorum. Sene başında okulda 173 çıktım. Şimdi sağlık ocağına gittim 175 çıktım. Koskoca 9 10 ayda sadece 2cm attım herhalde. Uzamamın bayağı yavaşladığını düşünüyorum. Babamın boyuna göre, evdeki mobilyara göre ölçersek ayakkabısız halde 178-179 çıkıyorum. Hangisi doğrudur? 190'a ulaşır mıyım?

Ulaşırsın fakat aşırı uzun olmakta sorun çıkarır bir yerden sonra yani boyunuzu 1.85 gibi bir yerde bırakabilirsiniz. (Basketbolcu olmak gibi bir hedefin yoksa yap bu dediğimi.)

15 yaşındayım ve boyum 165:(.

Geçen Valorant'ta bir kızla konuştum biraz boyum 165 dedim onun boyu 175 çıktı yaşımız aynı ağır şey oldum.
Benim hormonlarda mı sıkıntı var doktora gitmeli miyim?

Ulaşırsın fakat aşırı uzun olmakta sorun çıkarır bir yerden sonra yani boyunuzu 1.85 gibi bir yerde bırakabilirsiniz. (basketbolcu olmak gibi bir hedefin yoksa yap bu dediğimi.)

Basketbolcu olmak gibi hedefim yok. O zaman dediğin boy iyi zaten. İnşallah gelirim o kıvamlara.

15 yaşındayım ve boyum 165:(.

Geçen Valorant'ta bir kızla konuştum biraz boyum 165 dedim onun boyu 175 çıktı yaşımız aynı ağır şey oldum.
Benim hormonlarda mı sıkıntı var doktora gitmeli miyim?

Boyun kötü sayılmaz, her şey kafada bitiyor. Ama beslenmene önem verip spor yaparsan 175-180 olursun bence.

Ben 1.98'im. 16 yaşımda 1.96 boyundaydım. 16'dan sonra çok uzamıyorsun.

Maşallah. 190'ı göreyim başka bir şey istemiyorum.

Boyun 75 mi 78 mi 79 mu cümleyi bitirene kadar 4cm uzamışsın.
Bende anlayamadım gitti.

Basketbolcu olmak gibi hedefim yok. O zaman dediğin boy iyi zaten. İnşallah gelirim o kıvamlara.

Boyun kötü sayılmaz, her şey kafada bitiyor. Ama beslenmene önem verip spor yaparsan 175-180 olursun bence.

Maşallah. 190'ı göreyim başka bir şey istemiyorum.

Bende anlayamadım gitti.
Yaşın küçük sana abi tavsiyesi: Boy hiçbir şeye yaramayan önemsiz bir şeydir. Fakir bir aileden geliyorsan ömür boyu köle olacaksın. Bu durumdan kurtulmanın yollarını ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı