14 yaşında 42 kilo yeterli mi?

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar birkaç ay sonra 14 yaşına gireceğim ve 41-42 kilo arası bir ağırlığım var. Ailem de bana çok zayıfsın diyorlar. Sizce de zayıf mıyım? Eğer zayıfsam nasıl kilo alırım? Çünkü internette bulduğum tüm kilo almak için işe yarayan taktikleri denedim ama yine alamadım. Cevaplarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

Zayıf ya da kilolu olmanız vücudunuz yapısına bağlı. Benim yaşım 15 ve 80 kiloyum fakat boyum uzun olduğu için göbeğim yok.

Arkadaşlar birkaç ay sonra 14 yaşına gireceğim ve 41-42 kilo arası bir ağırlığım var. Ailem de bana çok zayıfsın diyorlar. Sizce de zayıf mıyım? Eğer zayıfsam nasıl kilo alırım? Çünkü internette bulduğum tüm kilo almak için işe yarayan taktikleri denedim ama yine alamadım. Cevaplarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.
16 yaşında 1.76 boyunda ve 45 kilo ağırlığındayım. Bugüne kadar bir problem yaşamadım ve bence sağlıklı beslendiğin sürece bir sorun olacağını sanmıyorum. Kilo alamama sebebin az yemek yemen, ekmek yememen ya da biyolojik bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı