14 yaşında bir ergen erkeğin saçları uzun olabilir mi?

beratext

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAINWARD GEFORCE RTX 3060TI
AMD Ryzen 5 5600
GIGABYTE A520M-H
GSKILL 8GB RIPJAWS V SIYAH DDR4-3600MHZ 2X
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba sizden bir tavsiye almak istiyorum. Şimdi annem ve babam saçımı kestirmemi istiyor ama ben saçım kısa olunca neredeyse kendimden nefret etmeye başlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçın boyuna kadar karışan aileleri hayatım boyunca anlayamadım. Ben de üniversiteye kadar ailem laf ettiği için genelde kısa tutmaya çalıştım ama bir yere kadar tahammül edilebiliyor. Şimdi ise uzun saçlı halimi daha çok seviyorum, onlar da alıştılar artık.

Saçın boyuna kadar karışan aileleri hayatım boyunca anlayamadım. Ben de üniversiteye kadar ailem laf ettiği için genelde kısa tutmaya çalıştım ama bir yere kadar tahammül edilebiliyor. Şimdi ise uzun saçlı halimi daha çok seviyorum, onlar da alıştılar artık.

Sadece o değil her şeye karışıyorlar anlamadım gitti.
Konu ile alakasız ama yaşınız 14 ise neden profilinizde 20 gözüküyor?

Hesap açılmaz diye öyle ayarladım genel sitelerde kayıt olamıyorum çünkü.

Sadece o değil her şeye karışıyorlar anlamadım gitti.
Ailen yanlış yapıyor. Saçlarının uzun olması kötü bir şey değil, bu senin saçın ve tarzın. 11 yaşında da olsan uzun saç/kısa saç gibi bir baskı yapılmaması lazım.
Hesap açılmaz diye öyle ayarladım genel sitelerde kayıt olamıyorum çünkü.
"Bize ulaşın" kısmından durumu belirtip değiştirebiliyorsunuz bu arada, haberiniz olsun diye söyleyeyim.

Ailen yanlış yapıyor. Saçlarının uzun olması kötü bir şey değil, bu senin saçın ve tarzın. 11 yaşında da olsan uzun saç/kısa saç gibi bir baskı yapılmaması lazım.

Anlamıyorlar ki.

"Bize ulaşın" kısmından durumu belirtip değiştirebiliyorsunuz bu arada, haberiniz olsun diye söyleyeyim.

Düzeltirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı