14 yaşında bıyık kesilir mi?

Arkadaşlar babama geçen gün konuyu açtım, eğer kesersen dönüşü yok dedi her gün tıraş olmak zorunda kalırsın okula gidiyorsun falan dedi bir de şu an kesmezsen daha uzamaz öyle kalır dedi. Babam inatçı biri ve bilimsel olarak kanıt göstersem trip atarcasına istediğini yap der eminim. Evde makine var babama bir ara yeniden açacağım konuyu, zaten cok yakışıklı bir insan değilim işin içine bıyık girince olmayan karizmam iyice çiziliyor. Ciddi anlamda insanlarla göz teması kurmaktan utanıyorum yandan bakınca kara bir şekilde belli oluyor bıyıklarım olay bu yani.
Birşey olmaz, sen kes gitsin. O simitçi bıyığı insanın cidden karizmasını çiziyor.

Arkadaşlar 14 yaşındayım ve bıyıklarım cok belli oluyor. Çevremdeki insanlar kötü duruyor diyor, bence de kötü duruyor. Ben kesmek istiyorum ama babam kesme, kesersen ileride hızlı cıkar sert olur diyor. Çevremde alan arkadaslarım var. Sizce kesmeli miyim, kesersem makine ile mi kesmeliyim?

Makine ya da jilet pek fark etmiyor. Makine ile kolay oluyor makineyle kesebilirsin. Özellikle sakalın da çıkmıyorsa bıyık bu yaşlarda cidden kötü görünebiliyor.

Ben tıraş makinesiyle alıyorum.

Makine ya da jilet pek fark etmiyor. Makine ile kolay oluyor makineyle kesebilirsin. Özellikle sakalın da çıkmıyorsa bıyık bu yaşlarda cidden kötü görünebiliyor.
Ben de ikiside var ama ikisinin de kötü gözüktüğünü düşünüyorum.

Jiletle al gitsin hiçbir şey olmaz. 14-19 arası ful jilet kullanmıştım. Sonrasında da bir sıkıntı yaşamadım bu durumdan ötürü.

Arkadaşlar 14 yaşındayım ve bıyıklarım cok belli oluyor. Çevremdeki insanlar kötü duruyor diyor, bence de kötü duruyor. Ben kesmek istiyorum ama babam kesme, kesersen ileride hızlı cıkar sert olur diyor. Çevremde alan arkadaslarım var. Sizce kesmeli miyim, kesersem makine ile mi kesmeliyim?
Beğenmiyosaniz kesin hocam, sizin kararınız sizin tecrübeniz.

Geri
Yukarı