14 yaşında bıyık ve sakalın hiç olmaması

Zeus_Z27

Hectopat
Yer
Türkiye istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu başlığında belirttiğim gibi 14 yaşındayım fakat ne bıyığım var ne de sakalım. Süt bıyığım bile daha yeni yeni çıkıyor gibi. Ergenliğe geç girmedim. Sakal bıyık hariç neredeyse tüm kıllanan bölgelerim kıllanıyor. Boyum da uzun fakat sakal ve bıyıkta tık yok. Sizce nedeni nedir? Ailemde hiç köse yok.

Değişik durum. Ben 13 yaşın dayım babam dan çok sakal bıyığım var. Zamanla olur galiba, sınıfta 15 yaşında çocuk var daha sivilcesi yok.

Konu başlığında belirttiğim gibi 14 yaşındayım fakat ne bıyığım var ne de sakalım. Süt bıyığım bile daha yeni yeni çıkıyor gibi. Ergenliğe geç girmedim. Sakal bıyık hariç neredeyse tüm kıllanan bölgelerim kıllanıyor. Boyum da uzun fakat sakal ve bıyıkta tık yok. Sizce nedeni nedir? Ailemde hiç köse yok.
Bir sağlık sorunun veya başka bir şey yoksa o bıyıklardan kaçışın yok. 1-2 yıla kalmaz çıkar. Ben 14 yaşında pala bıyık bıraktığımı hatırlıyorum :D

Çok normal daha 14 yaşındasın, yüz bölgesi en geç kıllanma olan bölge.

Geri
Yukarı