14 yaşında bıyıklar kesilmeli mi?

Ben jilet kullandım çok fazla çıktı belki de göz yanılmasıdır sadece.
Gözünüze fazla geliyorsa alın. Burada kimseyi yanlış yönlendirmeye gerek yok. Neden 3-4 dakikalık sakal kesme işini bizim toplum abartıyor anlamıyorum.

Cildi tahriş ediyor.
Doğru kullanıp nemlendirici sürerseniz etmez. Siz yanlış kullanıyorsunuzdur.

Gözünüze fazla geliyorsa alın. Burada kimseyi yanlış yönlendirmeye gerek yok. Neden 3-4 dakikalık sakal kesme işini bizim toplum abartıyor anlamıyorum.

Dış görünüş önemli çünkü benim için öyle önemi yok ama insanlar için durum farklı.

Ben şuana kadar jilet kullanmadim zaten. Arkadaşlarım hep kullanırken tahriş etmesinden şikayet ediyordu.

İster makine ister jilet ile alın, gürlük açısından hiçbir fark olmaz ve her türlü aynı şekilde çıkar. Tamamen tercih meselesi. Jileti tersten vurmaya dikkat edin yoksa tahriş edebilirsiniz, hele bu yaşta

Ama liseli arkadaşlara yalvarırım: Abi simitçi bıyığı ve kapüşonlu hırka kombiniyle gezmeyin yav. O bıyığı kesin, o giysiyi de çıkarın @#₺&+.

Şimdi ben berbere gittiğmde adam benim sakalımı saçımı kesti ama 14 yaşındaym bıyıklarım hafiften çıkmaya başladı alsam daha fazla gelir mi gelmesinin sebebi nedir?
Alırsam makine ile mi alayım yoksa jiletle mi?
Bende 14ümde almıştım. Makina ile alabilirsin hiç bir sorun olmuyor fazla çıkması gibi. Hala da makina kullanıyorum.

İster makine ister jilet ile alın, gürlük açısından hiçbir fark olmaz ve her türlü aynı şekilde çıkar. Tamamen tercih meselesi. Jileti tersten vurmaya dikkat edin yoksa tahriş edebilirsiniz, hele bu yaşta

Ama liseli arkadaşlara yalvarırım: Abi simitçi bıyığı ve kapüşonlu hırka kombiniyle gezmeyin yav. O bıyığı kesin, o giysiyi de çıkarın @#₺&+.
Hoodielerin ne sorunu var :)

Yav kardeşim kafan iyi mi sakal bıyık cımbızla alınır mı? Alan varsa açık açık konuşuyorum bana göre net toptur.
Bugünde top olduk çok şükür :)

Yeni konular

Geri
Yukarı