14 yaşında fizik geliştirmek için tavsiyeler

kynaas

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba 14 yaşındayım. 2010'luyum. Daha önce ağırlık kaldırmadım. 5 6 senedir aktif futbol oynuyorum. Fiziğimi değiştirmek istiyorum. Kilo mu almam gerek, vermem mi gerek fikirlerinizi bekliyorum. Boy 165 kilo 56.

Beslenmeme 2 haftadır ciddi bir şekilde dikkat ediyorum ve devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilo alman gerek, calisthenics yapabilirsiniz vücudunuz çok sağlam ve kuvvetli olur.

Evde 2 tane 5kg dambıl var onlarlamı çalışayım calisthenics mi ve kaç kilo olmam gerek sizce.

Onlarla da çalışabilirsiniz, calisthenics vücut ağırlığı ile yapılan bir spor şınav mekik ile başlayabilirsiniz.

Onlarla da çalışabilirsiniz, calisthenics vücut ağırlığı ile yapılan bir spor şınav mekik ile başlayabilirsiniz.

40 45 şınav çekiyorum vücüt ağırlığıyla da çalışırım teşekkürler

Eğer göbeğini içeri çekmediysen ve kendini salmadıysan fiziğin o yaşa göre baya iyi. Fakat kilon çok iyi değil. Kilo alman lazım. Yaza gelince spora git. Eğer imkan yok diyorsan diyet yapıp günlük 40-50 dakika evde spor yap. Mekik şınav ile başla sonra 5-6 diye arttır günlük.

Yok normal sadece karnımı az sıkmıştım futboldan dolayı iyi gibi mekik şınav artık yetmiyor o evdeki dambıllarla çalışmaya başladım 2 haftadır

Kaç kilo olmam gerek sizce ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…