14 yaşında futbol okuluna yazılınır mı?

baran12345

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 14 yaşına 1 hafta önce girdim ve futbola ilgim var. Mevkim kale. Önceden 3-4 kere gidip çıkmışlığım oldu. Fakat tekrar girmek istiyorum. Girebilir miyim, şans var mı?

Lisans 12-13 yaşından sonra çıkmıyor diyorlardı ben 11 yaşındayken gittiğimde, kandırmak için de diyor olabilirler ama öyle biliyorum ben de.

Lisans 12-13 yaşından sonra çıkmıyor diyorlardı ben 11 yaşındayken gittiğimde, kandırmak için de diyor olabilirler ama öyle biliyorum ben de.

Alakası yok iyi kandırmışlar

Arkadaşlar selam. 14 yaşına 1 hafta önce girdim ve futbola ilgim var. Mevkim kale. Önceden 3-4 kere gidip çıkmışlığım oldu. Fakat tekrar girmek istiyorum. Girebilir miyim, şans var mı?

Gidilir kaleci olduğundan dolayı şansın var, antrenmanlarda iyi performans gösterirsen lige çıkarırlar.

Tabii ki de disiplinli bir şekilde yapmayacaksan neden olmasın.

Tabii ki de disiplinli bir şekilde yapmayacaksan neden olmasın.
Hocam beşiktaşta yaşıyorum çok yakınımda Beşiktaşın fulyadaki sahası var oraya gitmelimiyim? (Fenerli arkadaşım var bende fenerliyim iyi top oynuyor ama oda beşiktaşta kolay almaz fener dedi.)

Gençlerbirliği.
Hocam yakınımda gençlerbirliği akademisi varmı bilmiyorum. Tek Beşiktaşın var oda çok yakın. Almazlarmı?

Hocam Beşiktaş'ta yaşıyorum çok yakınımda Beşiktaş'ın fulyadaki sahası var oraya gitmeli miyim? (fenerli arkadaşım var bende fenerliyim iyi top oynuyor ama oda Beşiktaş'ta kolay almaz fener dedi.)

Hocam yakınımda gençlerbirliği akademisi var mı bilmiyorum. Tek Beşiktaş'ın var oda çok yakın. Almazlar mı?

Hocam futbolla ilgili çok bir şey bilmiyorum maalesef ben sadece farklı sporlar ile ilgilendiğimden dolayı yazmıştım.

Hocam Beşiktaş'ta yaşıyorum çok yakınımda Beşiktaş'ın fulyadaki sahası var oraya gitmeli miyim? (Fenerli arkadaşım var bende fenerliyim iyi top oynuyor ama oda Beşiktaş'ta kolay almaz fener dedi.)

Hocam yakınımda gençlerbirliği akademisi var mı bilmiyorum. Tek Beşiktaş'ın var oda çok yakın. Almazlar mı?

Bilmem ki senin nasıl kaleci olduğunu yakınsa git hocam.

Geri
Yukarı