14 yaşında kardeşimin sevgilisinin olması

Saçma gelmedi bana. Şuan 20 yaşındayım 13-14 yaşlarında vardı sevgilim. Bırakın eğlensinler. Bu yaşlardaki kişilerden kötülük beklemem ben.

Ya anlatmıyorum çok uzun ergenlik deyim geçiyim. Dedikleri gibi sonra ayrılınca depresyona girdim gece 3'e kadar onu düşünüp xxxtentacion dinleyip ağlıycam çünkü ben ergenim. Çünkü herkesin sevgilisi var ve benim yok ben fakirim abi.
Saçma gelmedi bana. Şuan 20 yaşındayım 13-14 yaşlarında vardı sevgilim. Bırakın eğlensinler. Bu yaşlardaki kişilerden kötülük beklemem ben.
Abi öyle diyosun da bende 8. sınıftım bütün okula yayılmış 2 kişi sevgili olmuşlardı okul çıkışında bildiğin tuvalette evet, düşündüğün şeyi yapıyorlardı. 2 erkek 1 kız vardı yani artık şaşırmıyorum.

Abi öyle diyosun da bende 8. sınıftım bütün okula yayılmış 2 kişi sevgili olmuşlardı okul çıkışında bildiğin tuvalette evet, düşündüğün şeyi yapıyorlardı. 2 erkek 1 kız vardı yani artık şaşırmıyorum.
Ciddi anlamda şaşırdım Ortaokul 8'de böyle şeylerin olduğunu duyunca. Ne desem bilemedim benim döneminde yoktu. Eğer böyle birşey olacağının, olduğunun farkına varırsanız kardeşiniz kız da olsa erkek de olsa uzak tutun karşı taraftan. Sonuçta arkadaşın dediği gibi 18 yaşının altında olduğu için rızası olsa bile cezası oluyor. Umarım öyle şeyler yaşamazsınız.

Geri
Yukarı