Eski sevgilimin sevgilisinin olması zoruma gidiyor

tunax07

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben onu hala çok seviyorum ve konuşmak için her şeyi yapıyordum fakat olmuyor. 5 aydır her açtığım hesabı engelliyor. Kıza yazsın diye gönderdiğim arkadaşlarımla konuşup bana küfürler ediyordu ve üzücü olan şu ki biz sevgili değilken kız bana yazardı bazen nasılsın diye ben de hep cevap verirdim. Konuşurdum, saygı duyardım ama kız maalesef ben konusmak isteyince konusmuyor.

Birinci üzüldüğüm bu ikincisi de:
Kızın adı Melisa, Kankasının adi Nehir. Dün Nehir'le konuştum ve bana çok mutlu olduklarını söylediler. Birbirlerine aşkla bakıyorlarmış dedi ve benim sinir olduğum nokta şu kızı çok kolay aldı çocuk. Nehir'e sordum nasıl tanıştılar diye kafede bakışıp durmuşlar. Çocuk Instagram istemiş Melisa da vermiş. Olmuşlar bu kadar.

Şimdi gelelim saçma bulduğum konuya:
Nehir'e sordum kaç aydır sevgililer diye bana 3 ay dedi ama Melisa bana 1,5 ay önce yazdı ve bu kız sevgilisi varken asla birine yazmaz. Yani garip geldi çünkü Nehir'le ilk baştan beri düşmanız ve üzülmem için söylemiş olabilir. Bilemiyorum. Melisa'ya arkadaşım sormuştu sevgilin var mi diye o da var dedi.

Son olarak Nehir'in bana söylediği birkaç cümle:
Kızı rahat bırak sevgilisi var istemiyor. Aldattın hala ne peşinde koşuyorsun. Sevgilisi var onu seviyor, seni sevmiyor

Sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim ( unutmak için ). Sizce ileride döner mi?
Biraz moralim bozuk. Karışık oldu ama yardım edecek herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka kız dönmez muhtemelen, dönerse de sen kaç bu kızdan zaten. Unutmak için tavsiyem objektif bir gözle onun nasıl biri olduğunu gözden geçir, soğumanı sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı