14 yaşında koltuk altı kılları alınır mı?

Onun jiletle alakası yok işte ergenlikte olduğundan zaten jiletle de kessen, ağdayla da alsan o kıl gürleşicekse gürleşir.
kanka ağda çok farklı alıyor hani yapışıp çıktığı için yavaş yavaş çıkıyor ya kıllar ergenlikle alakası pek yok bacağımın bi tarafını güvensizlikten jilet ile birini ağda ile aldım ağda 1 ayda anca çıktı jilet ile 1 haftada gürleşti. Zamanla alakalı ağda olunca kıl ortadan sonsuza kadar gidecek gibi bir şey demedim zaten. Ağda kıl diplerinide alıyor jilet sadece dışını aldığı için ağda>jilet

Hayır kesinlikle katılmıyorum. Ortaokul zamanlarımda inanmıştım ancak hiç gerçeklik barındırmıyor.

Bilime inanmıyorsanız size bir şey diyemem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bıyıklarımı kestiğimde daha koyu ve fazla çıktığını kendim yaşadım. (jiletle)

Ben de kim atıcak diyordum bu videoyu :D Her böyle konuda atmak şart.

Kanka ağda çok farklı alıyor hani yapışıp çıktığı için yavaş yavaş çıkıyor ya kıllar ergenlikle alakası pek yok bacağımın bir tarafını güvensizlikten jilet ile birini ağda ile aldım ağda 1 ayda anca çıktı jilet ile 1 haftada gürleşti. Zamanla alakalı ağda olunca kıl ortadan sonsuza kadar gidecek gibi bir şey demedim zaten. Ağda kıl diplerini de alıyor jilet sadece dışını aldığı için ağda>jilet

Olm bacağını niye alıyosun

Geri
Yukarı