14 yaşında nasıl para kazanılır?

Eğer maddi durumu sıkıntılı ise ve ailesi baskı yapıyorsa açıktan okuyup çalışabilir. Sanayide herkes sağlam usta aramakta ve hiç bitmeyecek bir meslek. Sanayide öğrendikleri evde bile işe yarayabiliyor.
Evet ama geleceğini yakmaya değer görmüyorum.

Hocam olay sadece 50 TL ise ailenden istesen? Ayrıca berber çıraklığı iyidir :D
Berber para vermez ki iş öğretir günde 10 tl anca verir.

Aslında maddi durumumuz iyi fakat bana harçlık olarak 100TL veriyorlar ve bitiyor yetiyorum öyle abur cuburada almıyorum sonra bir baktım bir arkımın 250 TL falan var bir tanesi manga satarak 2K kasmış bir tanesi bir oyunda bir bug bulup o oyunun hesabını başka kişilere satmış bende dedim ki bu parayı nasıl kazanıyorlar bende yapmak istedim sonra. (çünkü ben hiç kendi paramla çok şey almadım)kıskandım valla : D

Aslında maddi durumumuz iyi fakat bana harçlık olarak 100TL veriyorlar ve bitiyor yetiyorum öyle abur cuburada almıyorum sonra bir baktım bir arkımın 250 TL falan var bir tanesi manga satarak 2K kasmış bir tanesi bir oyunda bir bug bulup o oyunun hesabını başka kişilere satmış bende dedim ki bu parayı nasıl kazanıyorlar bende yapmak istedim sonra. (çünkü ben hiç kendi paramla çok şey almadım)kıskandım valla : D
Hocam ders çalışıp bursluluk sınavına girebilirsiniz.

Logo tasarlayabilirsiniz, makale yazabilirsiniz vesaire. Boş zamanınızda bu tür şeylerden cüzi miktarda bir şeyler kazanabilirsiniz.

Eğer cidden bir işe girmek istiyorsanız restoran gibi yerlerde garsonluk, temizlik yapabilirsiniz. Devam ederim diyorsanız da sanayiye girin.

Ayrıca istediğiniz oyunu almak için kart düşürebilirsiniz Steam'den.

Daha çok erken değil mi hocam bu işler için?
Bence okulunuza ve eğitiminize odaklanın ve o yılların keyfini çıkartmaya bakın geri gelmeyecek çünkü.
Güzel fikir ama ben bir şey istiyorum o yüzden para kazanmaya çalışıyorum

Logo tasarlayabilirsiniz, makale yazabilirsiniz vesaire. Boş zamanınızda bu tür şeylerden cüzi miktarda bir şeyler kazanabilirsiniz.

Eğer cidden bir işe girmek istiyorsanız restoran gibi yerlerde garsonluk, temizlik yapabilirsiniz. Devam ederim diyorsanız da sanayiye girin.

Ayrıca istediğiniz oyunu almak için kart düşürebilirsiniz Steam'den.
Kart düşürmek nedir?

Geri
Yukarı