14 yaşında nasıl para kazanılır?

Pentrall

Decapat
Daha fazla  
Bu kadar ve yardımlarınız için çok teşekkürler :D
Aslında çok ta bir para değil şu an bir 50TL lazım ama başka bir şey planlıyorum ona da bir 850TL biriktirmem gerekiyor.

Aslında maddi durumumuz iyi fakat bana harçlık olarak 100TL veriyorlar ve bitiyor yetiyorum öyle abur cuburada almıyorum sonra bir baktım bir arkımın 250 TL falan var bir tanesi manga satarak 2K kasmış bir tanesi bir oyunda bir bug bulup o oyunun hesabını başka kişilere satmış bende dedim ki bu parayı nasıl kazanıyorlar bende yapmak istedim sonra. (çünkü ben hiç kendi paramla çok şey almadım)

Bir de YouTube'da bir kanal var adı "Paramatik" bu adam böyle para kazanmanın yollarını gösteriyor ama bana pek inandırıcı gelmedi ama sizde bakın bir araştırın bu adam kimmiş neymiş falan belki haksız çıkarım. (umarım)

Son düzenleme:
Sistemin var ise ve bileşenleri güzel ise oyun hesabı kasıp satabilirsin ama ruhsuz gibi oynaman gerekebilir. O yaş meslek öğrenme yaşı, gidip meslek öğrenebilirsin. Berber'e çırak veya sanayiye çırak olarak girebilirsin.

Daha çok erken değil mi hocam bu işler için?
Bence okulunuza ve eğitiminize odaklanın ve o yılların keyfini çıkartmaya bakın geri gelmeyecek çünkü.

Eğer maddi durumu sıkıntılı ise ve ailesi baskı yapıyorsa açıktan okuyup çalışabilir. Sanayide herkes sağlam usta aramakta ve hiç bitmeyecek bir meslek. Sanayide öğrendikleri evde bile işe yarayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı