14 yaşında nerede çalışılabilir?

Bir iş buldum kendime kasap eleman aranıyormuş. Sordum yarın gel dedi akşam annem babama dedim olmaz pis iş kan buluşacak dedi.

Böyle aileleri anlamıyorum, her yerde her zaman kan görebilirsin.

Bu arada işte çalışmanı önermiyorum. Onun yerine derslerine çalışabilirsin. 14 yaşında ki bir çocuğa işte çalış demek nasıl bir şey?

Selamlar. 14 yaşındayım bir işe gitmek istiyorum. Annem babam her zaman bir işe git diyorlar. Bende istiyorum akrabalarımızın çocukları calışıyor bende çalışayım diyorum tamam git diyrolar. Bir iş buldum kendime kasap eleman araniyormuş. Sordum yarın gel dedi akşam annem babama dedim olmaz pis iş kan buluşacak dedi. Yani anlamıyorum hem çalış diyorlar hem gitme diyorlar. Sizce bana önerebileceniz işler var mı? Annem bunları da düşündü ( eczane ve market) dedi ama hiç bilmiyorum siz ne derseniz :)
Hocam PC bilginiz varsa seneye bilgisayarcıya girin çalışın.

Bence en mantıklısı sanayi. En azından ileride işsiz kalırsanız elinizde bir işiniz olur.
Anladım teşekkür ederim anneme babama diycem bi onlarla iştişare edeyim inş güzel bi işe girebilirim
Hocam PC bilginiz varsa seneye bilgisayarcıya girin çalışın.
Evet var cok pc ilgileniyorum anliyorum yani oda olabilir
Böyle aileleri anlamıyorum, her yerde her zaman kan görebilirsin.

Bu arada işte çalışmanı önermiyorum. Onun yerine derslerine çalışabilirsin. 14 yaşında ki bir çocuğa işte çalış demek nasıl bir şey?
Onlarda oku diyor ama ben kendim istiyorum calışmak kafam derslere bir türlü basamadı

Selamlar. 14 yaşındayım bir işe gitmek istiyorum. Annem babam her zaman bir işe git diyorlar. Bende istiyorum akrabalarımızın çocukları calışıyor bende çalışayım diyorum tamam git diyrolar. Bir iş buldum kendime kasap eleman araniyormuş. Sordum yarın gel dedi akşam annem babama dedim olmaz pis iş kan buluşacak dedi. Yani anlamıyorum hem çalış diyorlar hem gitme diyorlar. Sizce bana önerebileceniz işler var mı? Annem bunları da düşündü ( eczane ve market) dedi ama hiç bilmiyorum siz ne derseniz :)

Çaybahçelerinde komilik, garsonluk, kuaförde sanayide çıraklık.

Kuaförde çırak ol, işi yerinde öğrenip ilerde para kazanabileceğin nadir mesleklerden. Üniversite sarmayınca kuaför olan çok tanıdığım var çevremde, çok ta iyi kazanıyorlar.

Geri
Yukarı