14 yaşında saçın önlerinde seyrelme

O kadar kesin sonuca varıp korkutmayın insanları. O yaşlarda normal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kel olabilme ihtimali yüksek minik sinan engin olur.(!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kel olabilme ihtimali yüksek minik sinan engin olur.(!)

Kardeş sen büllük mü geçiyorsun ne diyorsun ya?

Günde en fazla 50 tane saç teli dökülüyor ama saçımın önleri seyrek ön tarafta boşluk var gibi. Işıklı bir ortamda belli oluyor ama normalde belli olmuyor. Arka taraflarda bir sıkıntı yok ama önde bu sıkıntı var. Saçım kendi kendine ortadan ayrılıyor. O yüzden olabilir mi?

Ergenlik zamanlarında bu gibi durumlar normal. Kafaya hiçbir şey takma, stres çok önemli. Saçını her gün yıkamakta zararlı, 2-3 günde bir yıkasan yeter veya rahatsız olduğun zamanlar yıkayabilirsin. Yine de bir doktora görünmende fayda var dostum.

Benim yaşım 24 babam kel ve benim de ön tarafın kenarlarından yavaş yavaş gidiyor sarımsak deniyorum zeytinyağı cart curt ama bende pazartesi dermatoloji ye gideceğim inşallah iyi bir çözüm yolu bulurlar ignedir vs. Şeyler he baktım olmuyor saçlar gidici bende ektiririm diyeceğim o ki fazla kafana takmana gerek yok.

Günde en fazla 50 tane saç teli dökülüyor ama saçımın önleri seyrek ön tarafta boşluk var gibi. Işıklı bir ortamda belli oluyor ama normalde belli olmuyor. Arka taraflarda bir sıkıntı yok ama önde bu sıkıntı var. Saçım kendi kendine ortadan ayrılıyor. O yüzden olabilir mi?
Hocam doktora görünmeden stres yapmayın sakin olun birde yaşınız kaç?

Hocam doktora görünmeden stres yapmayın sakin olun birde yaşınız kaç?
Başlıkta yazıyormuş dalgınım kusura bakmayın :/

Sizinle aynı yaştayım beni de çok fazla şekilde saçım dökülüyor. Dokunsan en az 7-10 saç teli dökülüyor.

Aga bende o kadar gelmiyor ya 5 kere saçımı götürsem elime 1 2 tane geliyor.

Sizinle aynı yaştayım benide çok fazla şekilde saçım dökülüyor. Dokunsan en az 7-10 saç teli dökülüyor.
Senin önler seyrek mi peki?

Aslında seyrek mi onu da bilmiyorum saçım o seyrek dediğim yerden her zaman kalkık oluyor yani ortadan ayrılıyor saç o seyrek dediğim yerde de saçım biraz tepeye kalkıyor.

Geri
Yukarı