14 yaşında Web Tasarım Alanında İlerlemek

hirsiz

Femtopat
Merhabalar.
14 yaşındayım 8. sınıfa gidiyorum.
En azından kendi harçlığımı çıkarmak için web tasarım işi yapmak istiyorum. Bunun için orta düzeyde HTML öğrendim, bundan sonra da CSS+js öğreneceğim ve sizlere birkaç sorum var.

Sizce bu işi tamamen öğrendikten sonra(sadece öğrenmekle kalmayıp basit web siteler oluşturup kendimi geliştireceğim)fiverr gibi sitelerde iş yapabilir miyim? Bana iş veren olur mu? Ve ufak paralar kazanabilir miyim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki yapabilirsiniz. İnsanlar artık yaşa değil performansa önem veriyor. Başarılı iseniz neden olmasın ki...

Kardeşim yolundan hiç dönme geleceğin mesleği yazılımcılık yazılımda kal yazılım yazılım sadece bu kadarını söylüyebilirim sana.
Zaten ilerde bilgisayar mühendisi olmak istiyorum
Tabii ki yapabilirsiniz. İnsanlar artık yaşa değil performansa önem veriyor. Başarılı iseniz neden olmasın ki...
Tamam teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen ilk önce C+ ve Java (scprit değil) gibi programlama dillerine başla çünkü bunların öğrendikten sonra diğer programlama dillerini daha kolay öğrenebilir ve bu dillerden daha fazla para kazanabilirsin.

İstersen ilk önce C+ ve Java (scprit değil) gibi programlama dillerine başla çünkü bunların öğrendikten sonra diğer programlama dillerini daha kolay öğrenebilir ve bu dillerden daha fazla para kazanabilirsin.
Haklısınız, aslında bunu daha önce düşünmüştüm ama web alanına yönelmeyi karar kıldım.
Yorumunuz icin teşekkür ederim.

Acaba öğrenmek için kullandığın kaynakları atabilir misin ? Ve evet kazanabilirsin.
Atarım.
HTML'ye youtube'den bakıyorum kanalın adı Web Odası, gerçekten çok iyi anlatıyor.
CSS ve JS için yine aynı kanalda dersler var fakat ben hem ordan hem de google'da 1milyonistihdam projesinden bakıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı