14 yaşında Web Tasarım Alanında İlerlemek

Yapabilirsiniz, ama hangi dili ne derece öğrendiğiniz çok büyük önem taşıyor. JavaScript olarak VueJS öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim, şu an Türkiye de dahil olmak üzere en çok kullanılan framework kendisi. Hem performanslı hem de kullanımı kolay bir framework.

Back-end olarak da NodeJS tercih edebilirsin, bunlarla kazanabileceğin miktar ve bulabileceğin iş diğerlerine nazaran daha fazla olacaktır emin olabilirsin.

Yapabilirsiniz, ama hangi dili ne derece öğrendiğiniz çok büyük önem taşıyor. JavaScript olarak VueJS öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim, şu an Türkiye de dahil olmak üzere en çok kullanılan framework kendisi. Hem performanslı hem de kullanımı kolay bir framework.

Back-end olarak da NodeJS tercih edebilirsin, bunlarla kazanabileceğin miktar ve bulabileceğin iş diğerlerine nazaran daha fazla olacaktır emin olabilirsin.
Tamamdır, çok teşekkür ederim.

Merhabalar.
14 yaşındayım 8. sınıfa gidiyorum.
En azından kendi harçlığımı çıkarmak için web tasarım işi yapmak istiyorum. Bunun için orta düzeyde HTML öğrendim, bundan sonra da CSS+js öğreneceğim ve sizlere birkaç sorum var.

Sizce bu işi tamamen öğrendikten sonra(sadece öğrenmekle kalmayıp basit web siteler oluşturup kendimi geliştireceğim)fiverr gibi sitelerde iş yapabilir miyim? Bana iş veren olur mu? Ve ufak paralar kazanabilir miyim?

Teşekkürler.
Fiverr'in alanı çok geniş, elbette iş bulabilirsin. Fakat Portfolyonu geniş tutman gerekiyor. Ben "Bionluk" üzerinden grafik tasarım işi yapıyorum. Bionluğu önerebilirim.

İstersen ilk önce C+ ve Java (scprit değil) gibi programlama dillerine başla çünkü bunların öğrendikten sonra diğer programlama dillerini daha kolay öğrenebilir ve bu dillerden daha fazla para kazanabilirsin.

Eğer tamamen web alanında ilerlemek istiyorsanız burada söylenenler ile zaman kaybetmeyin.

Yapabilirsiniz, ama hangi dili ne derece öğrendiğiniz çok büyük önem taşıyor. JavaScript olarak vuejs öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim, şu an Türkiye de dahil olmak üzere en çok kullanılan Framework kendisi. Hem performanslı hem de kullanımı kolay bir Framework.

En çok kullanılan Framework'ün vue olduğunu nereden çıkardınız çünkü öyle bir anket veya sonuç daha önce hiç görmedim hala en çok kullanılan Framework React.

Fiverr'de de iş yapabilirsiniz belki ama globalden önce yerel piyasalarda çalışmak daha mantıklı olacaktır. Mutlaka bir kişisel web sitesi ve bir GitHub hesabı oluşturun derim.

html css bir ayda bitecek şeyler. Zaten site oluştururken html'de bilmen gereken temel şey divlerdir divlerden başka bir şey kullanmayacaksın neredeyse. Şimdiden kolay gelsin yoldan dönme.

Yeni konular

Geri
Yukarı